Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék anal plugot venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék anal plugot venni barátnőmnek. Már beszéltünk róla, de meglepetés lesz. Szerintetek elsőnek milyet vegyek? :)

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek egy fém köveset vettem a legkisebbet következő egy nagyobb üveg plug volt. Kicsit vegyél, vagy olyat amibe több méret van.
2021. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Én elsőre kicsit és orvosi szilikon bevonatosat vettem neki. És rendelj hozzá anál síkosítót! Azt gondolná az ember hogy megoldja máshogy, de százszor jobb és kényelmesebb élmény, megéri.
2021. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Igen a síkosítót elfelejtettem vegyél hozzá szilkonost.N


1#

2021. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. nov. 9. 18:02
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha még sosem próbáltátok, ne vegyél túl nagy méretet, S max M-es legyen. Síkosító mindenképp kell hozzá. Az hogy milyen anyagból legyen, nagyon egyéni preferencia kérdése. Van a sima gumi szerű anyag, az a klasszik. Én mondjuk szeretem a fém plugokat, mert engem pluszban izgat az, hogy olyan hideg, mikor a bőrömhöz ér, de ez lehet valakinek inkább negatívum.

Hiába tűnik kicsinek, kell izgatás ugyanúgy mielőtt beteszitek, szóval majd erre figyelj.

N

2021. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Rókafarkasat ;)
2021. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az én pasim is meglep eggyel.
2021. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kis-közepes méretűt, az anyaga igazából mindegy, előnye-hátránya is van mindegyiknek. A szilikonos puhább, de idővel elérik a szilikon, berepedezik és kuka. A fém/üveg tovább tart, viszont keményebb, merevebb anyag és hidegebb az érintése is amíg nem melegszik át. Two in one: kemény műanyag, de azok a legdrágábbak.

Summa-summárum elsőre szerintem a szilikonos jobb és mindenképpen síkosítót is (vízbázisút, ki tudja a plug után még milyen játék jön ;) )

2021. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7: Apró szerencsével a kérdező a pasid. ;)
2021. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

vegyel egy olyan keszletet amiben van 4-5 fele meerettu!

igy aztan lehet cseerelni -(tagitani egyben)-ha mar szokta a popsikaja a plugoot!

en is hordok magamban sokszor kelllemes uugy tolltve ssetalni!

40N

2021. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!