Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek szuletésnapjára?

Figyelt kérdés
Nemsokára 30 éves lesz a párom, és valami különlegessel szeretném meglepni. Kérlek, adjatok ötleteket, bármilyen tanácsot szívesen fogadok. :)

2016. jún. 2. 13:46
 1/10 Lotti1 válasza:
Szia! Nagyban függ kb. mennyit szánsz rá?
2016. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy két végén használható dildó?:)
2016. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? :) Ha már több ideje, csak ismered az ízlését :P Vagy azt, hogy mire vágyik már egy ideje, de még nem jutott el addig, hogy megtudja venni.


Egyébként, egy felnőtt, dolgozó nőnek szerintem jobb valami élményt ajándékba adni, mivel év közben gondolom így is úgy is megvesz, amire szüksége van. Menjetek el kikapcsolódni. :)

2016. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valamit ami róla szól és nem rólatok, hiszen ez az ő napja... őt meg te ismered a leginkább közülünk szerintem
2016. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát maximum 100 ezret tudok rászánni, többet most nem. Picit több, mint egy éve vagyunk együtt.
2016. jún. 2. 17:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is valami élményre gondoltam, pl. kirándulni egyet valamerre. Csak abban az a lutri, higy megszervrzem, fene tudja, ráér e ép akkor, van e egyéltalán kedve menni. Ez necces azért...
2016. jún. 2. 18:01
 7/10 Lotti1 válasza:

Én biztos nem kézzel fogható ajándékot adnék,hanem élményt,örök emléket.

Lássuk:szereti az extrém dolgokat? ejtőernyős ugrás,búvárkodás,sétarepülés,tesztvezetés...

Limuzint bérelhetnél és elvihetnéd színházba.

Horvátország Plitvice meseszép,romantikus hely.

Velencei gondolázás.

Kényeztető masszázsos koktélozás.

Lovaskocsis vidéki bortúra.

Légy kreatív,sok sikert!:-)

2016. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lotti1 válasza:

Előző vagyok.

Én egy hőlégballonos felszállást választanék.Lassan emelkedve megcsodálni a magyar táj szépségét,karöltve a kedvessel.Esetleg megspékelve egy egyedi vacsorával fent,közben a naplementét végignézni.Kell ennél több?Örök,egyedi,saját-emlék.

2016. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a hőlégballonos ötlet engem megvett kilóra :) Elveszik az én wellnesszes - vacsorás ötletemmel :D



De egyébként születésnapja lesz, nyilván tudja, hogy készülni fogsz. Mondd el neki, hogy szeretnéd megünnepelni, ha dolgozik is, legalább este készüljön arra, hogy elmentek egyet "cukrászdázni" vagy valami hétköznapibb, apróbb. Így az is benne van, hogy készüljön, szakítson rá időt, de még is megvan a meglepetés ereje.

2016. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Huuuuu, ezek mind nagyon jó ötletek! Ezer köszönet! :)
2016. jún. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!