Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egészséges személyiség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészséges személyiség fejlődéshez szükséges a kellő időben történő szexuális élet is?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott a 25 év körüli férfi. A női nemmel semmilyen kézzelfogható kapcsolata sem volt, nem beszélgetett, nem ismerkedett velük. Barátai sincsenek és szociális életet sem él. Nőkkel és úgy igazán az emberekkel sem tud beszélgetni. Annyiból áll az élete, hogy egyetemen tanul és diákmunkán szokott dolgozni.


Szerintetek a személyiség terén tapasztalható lesz bármilyen torzulás?



2021. nov. 19. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Persze.
2021. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Pontosabban nem lesz, hanem

már van.

2021. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni ebben az esetben?
2021. nov. 19. 15:05
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Én magam vagyok rá az élő példa.

Hogy mi ezzel a gond? Az hogy olyan lányok közelében akik tetszenek nekem, teljesen kuka vagyok.

2021. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Amit leírtál közel van az autizmushoz. Ilyen szinten elszigetelődni a világtól nem gyakori jelenség és érdemes pszichológust felkeresni vagy bármilyen szakértői segítséget kérni.
2021. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Tapasztalható lesz? Már tapasztalható, eleve torzult személyiség fejlődésre utal ez az egész. Aki ennyire elzárkózik a szociális élettől ott valami gond van.
2021. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Igenz, mindenképpen kell. Férfiaknál 15-18 év körül már ideje elveszteni, lányoknál is kB ugyanebben a korban illő túl esni rajta.

Én 24 évesen vesztettem el és teljes deformitásban vagyok a szexualitással és az összes ismerősöm aki ilyen későn vesztette el, teljesen amorf, téves képzeteink vannak a szexről, meg a nőkről.

2021. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az autizmusra még nem is gondoltam.


A késői szüzesség miatt kialakulhat a szex iránti egyfajta "undor"? Pl, hogy amelyik lány már szexelt abból hirtelen kiábrándul. Elképzeli, hogy másokkal hogyan szexelt és miket csinált és rögtön az undor lesz úrrá rajta. Onnantól kezdve nem tudna vonzódni ahhoz az adott lányhoz.

2021. nov. 19. 15:23
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Csupa idiótaságot írtok, 24 évesen vesztettem el, mégsincs semmi bajom.

Olyan nincs hogy "illő" ekkor meg ekkro elveszíteni, ez nem verseny.

2021. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
#9 Szépen kiragadtad ez az egy pontot a kontextusából, gratulálok. Az egész képet nézd akkor talán megérted.
2021. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!