Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változott meg a személyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a személyisége a pasasnak amióta összejárunk?

Figyelt kérdés
Nehéz természetűnek ismertem meg annó. Aztán úgy hozta a sors, hogy lefeküdtünk, bár már korábban is éreztük, hogy valami van a levegőbe. Azóta viszont kicserélték, kezesbárány lett.
2021. szept. 4. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert most van a behálózási időszak. Majd ha már beleszerettél megint bunkó lesz. :D
2021. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jobb az élete, hogy van mellette valaki, és ezt váltod ki belőle. Amíg nekem is volt, belőlem is ezt hozta ki. Pedig egyébként egy nyomorult szar ember vagyok.
2021. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a négy fal között el tudja engedni magát. Az egyik kollégám mondható hasonlónak: a munkahelyen a gátlásai miatt, egész nap a sok ember között irritálva érzi magát amit flegmaság és nehezen megközelíthetőség mögé rejt. A lakásán iszogatva, szűk baráti körben meg egészen kiegyensúlyozott, mint akit kicseréltek.
2021. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, ő most mindig mindenhol kezesbárány lett, ha éppen nincs szex akkor is.
2021. szept. 4. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor álltak be ilyen változások,amikor egy kapcsolat hatására kiegyensúlyozott lett az életem.
2021. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, és így már unalmas lett, úgyhogy gondolom dobni is fogod. :D
2021. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem, épp ellenkezőleg. Remélem benne is elindult valami, és azért változott meg.
2021. szept. 4. 13:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Létezhet ilyen, de a legtöbb csaj aki a bunkót próbálja megszelidíteni és sikerül onnantól ki is száll mert már nem az a megszelidíteni akart bunkó. :)
2021. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak lement a gci az agyáról. Tipikus viselkedési forma, azoknál, akik rég vagy még nem keféltek. A punci ereje határtalan.
2021. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt partnere előttem.
2021. szept. 4. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!