Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Álmodban szexeltél már olyanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodban szexeltél már olyannal, akivel a való életben a taszító kinézete, kora, személyisége miatt soha nem kezdenél semmit?

Figyelt kérdés

Milyen jellegű volt a szex?


Változott a vonzódásod az adott személyhez az erotikus álom után?



2021. szept. 27. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, volt ilyen
Nem volt ilyen
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt ilyen. Sőt olyan is volt, hogy az előtt nem érdekelt, de annyira izgató volt az álom, hogy végül lefeküdtem vele, és nem is bántam meg.
2021. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Valami ronda vénemberrel. Szerencsére hátulról volt, úgyhogy nem nagyon láttam, csak valahogy mégis tudtam, milyen. Amugy nem valos személy. A meglepő az, hogy nagyon jó volt, bár nekem álmomban midíg sokkal jobb érzés a szex,pedig valóságban is jó nagyon, de az álobelihez nem hasonlithato.

Nos álmomban általában teljesen idegenekkel szexelek, így a valóságban nincs módom kipróbálni őket. Idős emberrel még nem voltam és nem is szeretnék.

2021. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már többször is.. élőben nem változott semmi, talán masztinál eszembe jutott..
2021. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hűha, ez gyakoribb, mint gondoltam!


Kérlek írjátok le, hogy gyengéd, vagy erőszakos, szokványos vagy perverzebb szex volt az álomban. És hogy ki dominált, te vagy ő.

2021. szept. 27. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Álmodtam, hogy a szomszéd nővel análisan szexelek.
2021. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen. Az álmomban azzal az osztálytársammal voltam együtt, akit nem kedvelek. A srác dominált az álmomban.
2021. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lábfétis.
2021. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!