Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakivel a szex is nagyon jó és személyiségben is passzoltok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
11%

Rengeteg ilyen volt. Anyáméktól sose kaptam semmi szeretetet, nem is mondták soha, de mindegy már. Azóta majdnem minden nap alszik itt egy lány, jó a törődés, bepótolt mindent a báttya, olynokkl ismerkedek akikkel összepasszol a személyiségünk

23F

4x bajnok

2021. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

#1

Amúgy az az érdekes hogy én tényleg ilyesmi vagyok. Szüleim egyszer sem mondták hogy "szeretlek", sosem öleltek meg. Szűz is voltam 20 éves koromig, de mióta egyedül lakom teljesen megfordult velem a világ, 1 év alatt csomó lánnyal beszéltem, dugtam stb

21F

2021. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!