Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként egyből a lényegre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként egyből a lényegre, normális?

Figyelt kérdés

Sajnos képtelen vagyok a normális ismerkedésre, vagy kihátrálok vagy feszengve érzem magam tőle. Gondolok itt a bájcsevelygős randikra.


Mindig az van a fejemben és arra akarok minnél hamarabb rátérni, hogy elcsavarjam a pasi fejét és az ágyban kössünk ki...ahol elveszem mindent amit csak akarok.


Eddig azt gondoltam, nincs ezzel semmi gond...de mostanában érzem, hogy túl hamar leközlöm ezt a férfiakkal akik vagy zavarba jönnek, vagy épp ellenkezőleg könnyen kaphatónak találnak. Pedig nem arról van szo, hogy mindenkivel...fűvel-fával...de ha intellektuálisan izgalmas és rosszul sem néz ki, hát mégis miért tegyek úgy mintha nem izgatna a szituáció hogy megkaphatom.


Ez mennyire normális, rossz fényt vethet rám a későbbiekben?



2021. nov. 14. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

#6, tetszett a finom érzékkel fogalmazott véleményed.

Régi gondolat, hogy a szex nem kéne, hogy különbözzön attól, hogy mondjuk megiszunk egy pohárnyi bort. De nem mindegy, hogy egy nemes eredetű fajbort kellemes, szép környezetben, damasztabrosszal terített asztalról, metszett kristálypohárból iszunk, vagy Koccintóst PET palackból.

2021. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy hogyan találsz te ennyi hiper szuper intellektuálisan izgalmas férfit? Csak mert én vagy 5 éve nem láttam egy intelligens pasit se:D már dugnék úgy valakivel, de engem csak a sötétség talál be személyesen is, de neten aztán meg főleg. Érdekelne a taktikád, hogy hol ismersz meg ennyi izgi okos embert..:) N
2021. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom, valakit szó szerint a testembe fogadnom, miközben meztelenül (= sebezhető állapotban, kitárulkozva egymásnak) simulunk a másikhoz, számomra eggyel magasabb szintű intimitást jelent, mint egy légtérben italt fogyasztani ugyanazzal az illetővel. :D Most ezzel nem azt mondom, hogy a szexpartnereit mindenkinek jobban meg kell válogatnia, mint az ivócimboráit, csak azt, hogy szerintem érthető és legitim dolog, ha valaki másképp működik, mint a kérdező.
2021. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SIDLER22 ***** válasza:
70%

6-os vagyok.

Hát azért ezek a "könnyedebb" szexek nem annyira "testbe fogadósak" meg simulósak. Vedd le a ruhát aztán összerakjuk amink van azt kész. Amiről te írsz az inkább hónapok (esetleg hetek) alatt kialakult szerelemből van.

2021. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
#13, sajnálom, nyilván nem volt eléggé értelmes a megfogalmazás. A kérdező körülbelül azt mondja, hogy amikor szexet akar, akkor keres egy alkalmas férfit, és lefekszik vele. Ez olyasmi, mint ha szomjas, akkor iszik. Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy a körülményeknek van jelentőségük. A kérdező is tett egy kitételt az intellektuális színvonalra, bár egy kicsit gyanús, hogyan állapítja meg olyan gyorsan.
2021. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te milyen típusú csaj vagy. Hosszú kapcsolatra vágysz vagy inkább sok kisebb kalandos párti vagy. Ha az előbbi akkor való igaz több időt kellene adnod az egész ismerkedésnek, ha pedig nem akkor igazából nem lesz gondod a kalandozásokkal. Szerintem ha egyszer jön valaki akinél le fogsz tudni ragadni, akkor annál úgy is magától értetődően fognak jönni azok a dolgok amik miatt megmaradnátok. Ha pedig nem hát nem. Ha kellemetlenül érzed már most magad akkor vegyél vissza a tempóból.
2021. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!