Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként egyből a lényegre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként egyből a lényegre, normális?

Figyelt kérdés

Sajnos képtelen vagyok a normális ismerkedésre, vagy kihátrálok vagy feszengve érzem magam tőle. Gondolok itt a bájcsevelygős randikra.


Mindig az van a fejemben és arra akarok minnél hamarabb rátérni, hogy elcsavarjam a pasi fejét és az ágyban kössünk ki...ahol elveszem mindent amit csak akarok.


Eddig azt gondoltam, nincs ezzel semmi gond...de mostanában érzem, hogy túl hamar leközlöm ezt a férfiakkal akik vagy zavarba jönnek, vagy épp ellenkezőleg könnyen kaphatónak találnak. Pedig nem arról van szo, hogy mindenkivel...fűvel-fával...de ha intellektuálisan izgalmas és rosszul sem néz ki, hát mégis miért tegyek úgy mintha nem izgatna a szituáció hogy megkaphatom.


Ez mennyire normális, rossz fényt vethet rám a későbbiekben?



2021. nov. 14. 17:45
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
87%
Hàt, elterjedhet a faluban, h jobban szereted a faszt, mint a vajaskiflit.
2021. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Több farkat fogsz, mint ajtókilincset. 🙂
2021. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Nekem szimpatikus vagy. :)


28/F

2021. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
volt ilyen időszakom, a legtöbb megrettent, meg hogy meghívná kávéra :D:D vicc
2021. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha túlsok random randid van és az alanyok találkoznak ....? lehet belőle kellemetlen szitu, főleg ha kisvárosban élsz
2021. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 SIDLER22 ***** válasza:
88%

Furcsa, hogy mostanában már nőkről is olyanokat lehet hallani ami eddig csak férfiakra volt igaz, de sajnos van aki ilyen. Férfiből és nőből is van mindenféle típus. Én férfiként például nem tudnék egyből össze feküdni valakivel. Nagyon idegen lenne nekem. Nőként viszont te ennek pont a fordítottja vagy. Nem hiszem, hogy ez probléma lenne. Az meg nem feltétlen igaz, hogy könnyen kapható vagy hisz nem mindenkivel fekszel le. Odamegy akárki, simán megmondhatod neki, hogy nem teccöl húzás van!

Szóval a "könnyen kapható" kifejezés annyira azért nem biztos, hogy igaz.

Roszlányokon is mostanában már úgy vannak fent a csajszik, hogy legyél tiszta, rendezett satöbbi... Ők is hasonlóan vannak ezzel csak kicsit többet megengednek mint te és még pénzt is kapnak érte :D

2021. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tartós kapcsolatot keresel, akkor belefér. Mondjuk akkor is könnyűvérűen fogsz számítani, dehát alkalminál nem zavar gondolom. Ha tartós kapcsolatot keresel, akkor tuti bukó. Én legalább is tuti nem akarnék komolyat egy olyan nőtől aki első randin szétteszi a lábát. De nem is értem miért érdekel más véleménye? Ha nem tetszik a viselkedèsed változtass, ha meg szereted így, akkor nem értem mi a gond? 28/N
2021. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Normális
2021. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Százszor jobb egy ilyen nő, mint aki teszi a szűzk**vát. Pont most jártam így, hetekig fűztem a csajt, utalt rá, hogy ő is kívanja a szexet, de megkért, hogy lassan haladjunk csak. Aztán egyszercsak bedobta, hogy bocs, nem fog menni a dolog. Érdemes volt hetekig áltasson... Inkább egy ilyen csaj, aki tudja mit akar, aztán lesz ami lesz.
2021. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Miért ne lehetne normális nekem nagyon is tetszik!!

Inkább partner függő mert ha kifogsz egy kevésbé szenvedélyes férfit persze mit szólna hogy neki ez gyors vagy nem így képzelte el stb...!

2021. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!