Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális,hogy hetero csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy hetero csaj léttemre,izgat,hogy egy nővel csókolózzak?

Figyelt kérdés
Van párom,soha nem csalnám meg,szerelmes vagyok belé,4éve együtt vagyunk,de nincs bennem semmi féle lezbi hajlam. Nem is kívánok más nöt szexuálisan,nem is izgat,de mégis baromira kíváncsi lenném milyen lehet egy nővel csókolózni. De csak aki valóban szép,dekoratív,csinos.. ez normális? 25/L
2021. nov. 12. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem az, és kérlek mielőtt megtörténik, írj rám, h hova menjek végignézni 😊


Tényleg normális szerintem. Kíváncsi vagy

2021. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Kíváncsi vagy, tapogatózol. Mondjuk tiniként ez gyakoribb, de ilyen korban is előjöhet. Aztán ki tudja, lehet van egy enyhe biszex hajlamod, ami eddig nem tört felszínre. Nálam is így indult, hogy elgondolkodtam mi lenne ha:D aztán kipróbáltam és rájöttem hogy tetszik, sőt az is tetszett, ha a másik lány mellét markolhattam, simogattam. Tetszett ahogy neki is tetszik:D szóval lehet nálad is ez lesz. De az is megeshet ha kipróbálod, nem fog tetszeni, fura lesz és csak fantáziában izgatott a dolog.
2021. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kalandvagy1986 ***** válasza:
85%
Kíváncsi heteró vagy. Nekem volt csók lánnyal középsuli koliban, felelsz vagy mersz feladat volt. Jó volt, de mivel "csak" feladat nem volt meg a hangulata. Párkapcsolatom van lassan 13 éve - ő nemrég felhozta, hogy nem próbálnék ki többet lánnyal? Azóta bennem van a kisördög... Reméljük sikerül megélnem. :)
2021. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!