Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik általában nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik általában nagyon meglepődnek, hogy egy “ilyen jó pasi” megy hozzájuk és kérdezgetnek, hogy miért nincs barátnőm. Ezt mindenkinél szokták, tehát meg játszák vagy őszinték és tényleg nem értik, lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Nem utcai prostik, hanem lakásosak…



Sejtem, hogy ezt mindenkinek mondják(?), de amúgy az nem derült még ki soha, hogy lenne a sima nőknél sikerem, mert sosem próbálkoztam senkinél.

Ha meg nálam próbálkoztak, akkor azt szélsőségesen reagáltam le…


Tehát az lenne a kérdésem, hogy jól sejtem e és a legaljább vendégeiknek is ilyeneket mondanak?



2021. nov. 10. 22:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Sablon szöveg, hogy álljon a pálca…
2021. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
A prostituált is ember, aki bármikor lehet őszinte.
2021. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Mivel az arcképed nincs az adatbázisomban, a kérdésedre érdemben nem tudok válaszolni.


1. A prostituált őszinte volt, mert jól nézel ki.

2. A prostituált az önbizalmadat próbálta növelni és valójában nem nézel ki jó.

2021. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha többen jöttek ezzel, akkor gyanítom, nem találtak rondának.
2021. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Állítása szerint már próbálkoztak nála.

Ha valóban igaz ez, akkor a szélsőséges megnyilvánulásaival kell leszámolnia.

2021. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadsz tőlem egy jó tanácsot az életre: ne ess egyből hasra olyannak a dicséretétől aki érdekből teszi (a prosti a pénzedért és hogy visszamenj hozzá).

Ettől ha neked ez ad önbizalmat akkor élj vele! Próbálj valamennyit átültetni belőle a valódi csajozás során is. Rajta csak bátran! Ha normálisan kezdeményezel egy csaj sem fog tökön rúgni.

2021. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egy haverom azt mesélte, hogy egyszer elment prostihoz és a prosti beleszeretett és azt akarta, hogy ő futtassa.
2021. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

#7

Azt mondjuk adnám😆. Nem terveztem prostihoz menni mert így is akad csaj simán, de ez izgalmasnak hangzik

2021. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan jó pasi lennél nem fizetnél prostiknak. N
2021. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A prosti azt mond amit szeretnél hallani. Neki a lényeg, hogy fizess. Ettől még lehetsz jóképű. A nők meg azért ítélek el mert a szex az adu. Nem tűrik a konkurenciát.
2021. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!