Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik általában nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik általában nagyon meglepődnek, hogy egy “ilyen jó pasi” megy hozzájuk és kérdezgetnek, hogy miért nincs barátnőm. Ezt mindenkinél szokták, tehát meg játszák vagy őszinték és tényleg nem értik, lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Nem utcai prostik, hanem lakásosak…



Sejtem, hogy ezt mindenkinek mondják(?), de amúgy az nem derült még ki soha, hogy lenne a sima nőknél sikerem, mert sosem próbálkoztam senkinél.

Ha meg nálam próbálkoztak, akkor azt szélsőségesen reagáltam le…


Tehát az lenne a kérdésem, hogy jól sejtem e és a legaljább vendégeiknek is ilyeneket mondanak?



2021. nov. 10. 22:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

“ Ha olyan jó pasi lennél nem fizetnél prostiknak. N “


Ez nem igaz…


Lelki sérült vagyok súlyosan, anyám miatt…

Emiatt mindig is kerültem a nőket.


Azért megyek prostihoz, mert az olyan mintha eljátszanánk, lemodelleznénk valóságot, csak éppen én uralom a helyzetet, mivel egy szolgáltatást veszek igénybe.

2021. nov. 10. 23:48
 12/21 A kérdező kommentje:
Ettőlmég lehet hogy tényleg nem vagyok jó pasi, de még az is lehet hogy igen…
2021. nov. 10. 23:49
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!Kezdjük az elején!Nekem,valamelyik mondta valamelyik,nem.Őszinte is lehet,feszültségoldás is lehet!Vagyis,lehet benne valami!A szépség,az igazán,relatív!Ugyanazt a nőt,tízen megnézzük,akkor három,azt mondja,hogy bombázó,öt,hogy,jó nő,egy,hogy elmegy,egy,meg,hogy nem nagy szám,otthon is van ilyen.Vélhetően,a nők is így vannak velünk.
2021. nov. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet sose mondtak, szóval szerintem igazuk van. Nekem mondták, hogy sportos testalkatom van, meg kérdezték, hogy miért nincs barátnőm. De ezt így sose mondták, hogy "ilyen jóképű vagy, és nem találsz csajt"
2021. nov. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Csak simán valamiről beszélgetni kell hogy oldják a feszültséget.

A kukorica nemesítésről mégse lehet beszélgetni ilyenkor.

2021. nov. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Esetleg küldj egy fényképet.
2021. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Barátom fogadj el még egy jó tanácsot... ha úgy érzed erős mentális problémákkal küzdsz akkor keress fel egy jó szakembert (pszichológust). Bár a prostizás kellemes dolog a szex miatt, de a mentális problémák leküzdésében nem tud segíteni. Autót sem a kerékpár-szervízbe viszel be javítani.
2021. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Én egy időben voltam lakásos prosti, pontosabban sugar baby (az árkategória miatt mondom, nem voltam olcsó). Én ilyet csak egy pasinak mondtam, neki tényleg azért, mert sportos, helyes, gazdag volt és nem értettem, miért fizet érte. Azt mondta, hogy azért, mert őt ez izgatja. Szóval ha sokan mondják ezt neked, akkor biztos igaz.
2021. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányok jóképűnek tartanak és sportolok rendesen, szóval sztem nem nézek ki olyan rosszul, de volt egy hosszabb időszak amikor nem volt barátnőm és prostihoz jártam. Azért mert az első barátnőm akkora lelki traumát okozott nekem, hogy elhatároztam soha többé nem kell nekem barátnő. Két db egyéjszakás kaland után eldöntöttem hogy ez se nekem való, mert mindkettő csaj borzasztóan rossz volt az ágyban. Nekem meg kellenek az extrémebb dolgok, meg hogy a lány bevállalós legyen, és legalább tetesse hogy élvezi, ezt meg csak prostinál kapom meg.

Az egyik prosti nekem is megjegyezte ezt a szöveget és én komolyan is vettem. De ő egyébként egy érzelmesebb csaj volt, nem is prosti hanem erotikus masszőr, de azért kb hasonló, kicsit beszélgettem is vele, hogy miért nincs barátnőm. Akkor jöttem rá h nem minden prosti kizárólag szexre alkalmas, vele volt h beszélgettem is. Az időt mindig szigorúan tartotta persze, aztán egyszer nem.. kimentünk az előszobába és megkérdezte kérek-e egy teát. Miközben megittam beszélgettünk és elment az idő. Mert aznap már én voltam az utolsó kliens. Eléggé meglepődtem, hogy nem dobott ki, azt mondta hogy jót beszélgettünk, és sztem őszinte volt. Hiszen tudta hogy úgyis mentem volna még hozzá, fölöslegesen minek húzta volna a saját idejét?

2021. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is többször volt h kicsit tovább elbeszélgettünk. Meg volt, aki (én extrább bdsm témájú játekok miatt jártam) szóba hozta h a "barátnőd". Én meg: nincs barátnőm :D De volt h megdicsérték szemem, hajam stb. Ja meg h inteligens vagyok. Ők is emberek. Hiába egy szolgáltatás
2022. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!