Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik általában nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik általában nagyon meglepődnek, hogy egy “ilyen jó pasi” megy hozzájuk és kérdezgetnek, hogy miért nincs barátnőm. Ezt mindenkinél szokták, tehát meg játszák vagy őszinték és tényleg nem értik, lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Nem utcai prostik, hanem lakásosak…



Sejtem, hogy ezt mindenkinek mondják(?), de amúgy az nem derült még ki soha, hogy lenne a sima nőknél sikerem, mert sosem próbálkoztam senkinél.

Ha meg nálam próbálkoztak, akkor azt szélsőségesen reagáltam le…


Tehát az lenne a kérdésem, hogy jól sejtem e és a legaljább vendégeiknek is ilyeneket mondanak?



2021. nov. 10. 22:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egy dominához jártam egy ideig még sok évvel ezelőtt, két találkozó között Viberen írogattunk, persze csak minimálisan, egyszer-egyszer küldött egy képet, én meg néha leírtam neki h milyen fantázia jutott eszembe a következő "találkozónkra", és erről beszélgettünk röviden

Aztán lett barátnőm, úgyhogy írtam neki Viberen, hogy ez a helyzet, sajnos többet nem látjuk egymást, stb. És utána még rámírt néha és írogattunk egymásnak, többek közt olyasmikről h a barátnőmet hogyan kérjem meg egy-egy bdsm jellegű dologra. Szóval segítőkész volt és kedves.

2022. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!