Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal jobban élvezem, ha egy széparcú csaj szop le, mintha egy kevésbé szép?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 06:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom, csak szavazni szeretnék
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A fantáziád határtalan, mert nem jut neked semmilyen se.
2021. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván mert tetszik, és izgatóbb. Ilyeneket tényleg meg kell magyarázni?
2021. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy farok a szájban megszépít minden csajt.
2021. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Mintha azt kérdeznéd, hogy “miért eszek szívesebben olyan ételt, amit szeretek, mint olyat, amit nem?”
2021. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Amiért jobban ízlik a rántott husi a májkrémes kenyérnél. Persze hogy jobban beindul az ember fejben ha csinos, neki tetsző a partner.
2021. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Élveznél te akármilyet, csak lenne 😀
2021. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Van egy sztorim erről.

Volt egy szopatasom egy buliban, a csak jól nézett ki, testre tökéletes arcra pedig gyönyörű. Mikor szopni kezdett éreztem valami büdöset, elég undorító szaga volt. Mikor már fél úton jártam akkor éreztem leginkább mikor ki vette a szájából és kézi munkázott. Olyan büdös volt a szája hogy lankadni kezdett a farkam, be sem tudta fejezni. Pedig mikor beszéltem vele semmit sem éreztem. Ennyit a szép nőről.

2021. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
En azt elvezem ha olyan szop le akit szeretek
2021. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miert elvezem ha egy csaj szopja es nem egy ficko? - kb ezt is kerdezhetted volna. Kb annyi ertelme volna annak is.
2022. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!