Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet még normális kapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még normális kapcsolatom, ha eddig csak kalandok jöttek össze?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok mindig barátnőt akartam volna de valamiért csak kalandok jöttek össze. Nem sok, összesen 4 lánnyal voltam.

Szégyenlem már magam emiatt, meg nagyon rossz érés hogy még sosem volt belém szerelmes lány.


2021. nov. 12. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Azért még ne temesd magad:D Eddig nem ismertél meg olyat, akivel komolyabb is lehetne, van ilyen. Majd jönni fog ilyen lány, ne aggódj. Plusz figyelj arra ismerkedéskor, hogy úgy is viselkedj, mint aki komolyat akar. Ne vigyen el a farkad, mert skkor lehet amiatt nem vesznek komolyan.
2021. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy lehet. 50-en túl is dúlhat a szerelem.
2021. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!