Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha a feleség este már fáradt a szexhez, orálhoz és inkább gyorsan vibrátorral elélvezteti a férjét? Így kb 2 perc és elmegy.

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A #4 vagyok. Így már értem.

Nos nálunk egy ilyen már javuló, pozitív tendenciát mutatna a kapcsolatunkban. Mivel nálunk nagyon régóta nincs szex. Néha a nappaliban is alszom el. Szóval nekünk egy ilyen vibris dolog javítana kicsit rajtunk.

Nem tudom, ti honnan jöttetek és hova jutottatok.

Minden bizinnyal lehet nálatok ez csökkenő skálát mutatna, hogy már nem csak szájjal srm, hanem már kézzel sem akarod őt kielégíteni.

A korotok is tényező lehet, mi még 25 és 30 között vagyunk.

Idősebbeknel előfordul ez, atkellene beszelnetek a dolgokat.

2021. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig a 4-es vagyok. Annyival kiegészíteném, hogy való igaz, hogy a férfiak többsége jobban kívánja a szexet, míg egy nőnek rákell hangolodnia, addig egy férfi akár 10 mp alatt is képes az aktusra. Ettől függetlenül szerintem jó dolog tőled, hogy legelabb így is kielegited a párodat. A fárasztó munka, hajtás, stressz, stb mellett.
2021. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a, csak gyorsan legyünk túl rajt elég kiábrándító.
2021. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem intézi el ő magának?
2021. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Vibrátorral? Nekem szerintem fel sem állna vibrátortól. Viszont 2 perc alatt ki lehet végezni engem kézzel, ha odateszi magát rendesen. Ez is jobb, mint a semmi.
2021. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kipróbálnám F
2021. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!