Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha a feleség este már fáradt a szexhez, orálhoz és inkább gyorsan vibrátorral elélvezteti a férjét? Így kb 2 perc és elmegy.

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kettöjük dolga.
2021. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, férfiként ez kiábrándító vagy épp hogy előnyös, hogy ilyenkor is van azért valami?
2021. nov. 13. 17:46
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
megcsal a feleséged és undorodik tőled. csak a pénzed kell neki. kb ez jön le!
2021. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Mit mondjak.

Olyan helyzetben vagyok a barátnőmmel, hogy már ennek is örülnék. De ezt a vibrátoros részt nem értem. Ez most valami pénisz gyűrű amit a péniszre helyeznek fel és rezegve elvezteti el a férfit?

Ilyennek örülnék, mert konkrétan semmilyen fajta szex nincs köztünk már.

Mondjuk ha ilyesmi amit írtam még úgy is jó lenne ha közben simogatna. Már ezzel is beérném.

2021. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4. De az ilyen kapcsolatoknak mi értelme?
2021. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát az attól függ hogy milyen gyakran van ez. Ha heti 1-2 alkalommal és amúgy van normális szex akkor előny, ha mindig ez van szex helyet akkor inkább szakitanék.
2021. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha a feleségem fáradt estére maximálisan érthető, én is gyakran bezuhanok az ágyba. Nem szexelünk mindennap. Ha épp fáradtság van, betegség akármi. Ha az említett szituációt elképzelem és vibrátorral játszadozna velem én tudnám élvezni. Nem a fal fele fordult egy "hagyjálmár" kiséretében.
2021. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es: nem gyűrű, van egy vibrátorom, hozzányomom és ennyi, tényleg..


A játszadozás az tulzás mármint van ilyen is nálunk, de ez amit leírtam konkrétan túlzás játszadozásnak nevezni egyszerűen arról van szó h legyünk gyorsan túl rajta, persze nem mondom ki de azért biztos érezhető


Van persze szex, heti 1-2 szokott lenni, a férjem viszont sokkal gyakrabban igényelné, régebben heti 4 volt legalább, de én ehhez most fáradt vagyok. Sokszor volt régen h kényeztettem szájjal aztán mentünk is aludni, de mostanában egyszerűen már ehhez is fáradt vagyok

2021. nov. 13. 17:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, mostanában rengeteget kell dolgoznom, sokszor hullafáradt vagyok, mire hazaérek. Ilyenkor a párom egy alapos masszázzsal ellazít. Utána jobban van kedvem kielégíteni, kevésbé érzem magam fáradtnak.
2021. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De napi szinten kötelező esti program az ő orgazmusa? Az kissé kiábrándító ha kötelességgé ezáltal egy nyűggé válik. Egyébként a fáradtság okát esetleg nem lehet megszüntetni? Otthoni munka felosztás stb...
2021. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!