Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex menstruáció alatt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex menstruáció alatt? Férfiak/nők ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
A párommal voltunk már úgy együtt,hogy megvolt,igaz az elején vagy a végén. Holnap jön haza külföldről,3hét után..igaz péntekre kéne megjönnie,de ma már úgy érzem kis barnaság van. Nem zavarta máskor sem,engem jobban,hogy hogy fogadja. Nyilván élvezetesebb,ha nincs meg. Férfiak nektek mi a véleményetek? Zavar titeket? Igaz más opció is szóba jöhet,ha pl csak én kényeztetem,de olyan még nem volt,mert amikor azt akartam csak,elkapott minket a hév..érdekelne mi a véleményetek erről?
2021. nov. 10. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
szexeltem már így, de jobb ha nincs meg, mind a lány mentalitása, mind a fizikai dolgok miatt
2021. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem érdekel, túlságosan szeretek szexelni😄

21F

2021. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem se számit hogy épp megvan talán még jobb mert érzékenyebb a puncija olyankor !
2021. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én az első 3-4 nap nem engedem a szexet, de utána már simán benne vagyok én is.
2021. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond. Csináltam már sokszor és fogom is. Jobban csúszik a punci, de érzékenyebb is. Óvatosan!!!
2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
A vér nagyon nem a barátom, szóval ez nálam nem opció. 1-2 alkalommal megpróbáltam párom kedvéért, de többet nem erőltettük.
2021. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Jó katona vérben is harcol!

49/F

2021. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazság szerint páromat nem zavarja,nem undorodik tőle,inkább engem zavar az,hogy mit szól hozzá,neki nem e kellemetlen,nem e nem kíván úgy,de tényleg olyankor érzékenyebb,jobban csúszik 😅mindenesetre közlöm vele,aztán majd ő eldönti szeretné e..de volt már úgy,hogy pont előjáték közbe jött meg és nem mondott nemet.
2021. nov. 10. 10:58
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha menstruálok a libidóm is magasabb. A volt párjaim nem zavarta, engem sem. Tettünk magunk alá egy törölközőt és kész.
2021. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

AZért ez elég felesleges kérdés, mert az a lényeg hogy kettőtöket ne zavarjon és kész.

Mit csinálnál ha azt írnánk itt hogy zavar minket??

2021. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!