Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatt szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt szex?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok szexelni ha megvan a menstruációtók?

Nagyon kívánom a pasimat de épp megvan.


2021. okt. 27. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szoktam. Egyszer próbáltam, de minden tiszta vér volt, és mind a kettőnket csak lelombozott a dolog, így nem. Azt az 5 napot ki lehet bírni nélküle. :)
2021. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen szoktam
2021. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer próbáltam egyik exemmel, nem lett rendszeres, hasonló meglátás mindkettőnk részéről, mint az egyes válaszolónál.
2021. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Rendszeresen, lehet betegesen fog hangzani, de én nyalni is szeretek ilyenkor. Sajnos csak egy exem engedte így.
2021. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ritkán de megesik, viszont zuhany alatt szoktuk ilyenkor csinálni
2021. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Minden rossz érzés nélkül, igen. Ebben sokat segített a párom hozzáállása is. Jó, hogy ez nem szül gátlást már. Nem befolyásolja a szexet, hogy megvan-e, kivéve az elején: nálam az első 3 nap a kritikus, ilyenkor azért egy törölköző alattunk nem árt, ha van.
2021. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Mi szoktunk. A mostani párom mióta együtt vagyunk mindig könyörgött mikor megvolt, hogy engedjem, és meggyőzött, hogy nem zavarja egyáltalán, így hát beadtam a derekam :) Azóta ugyanúgy szexelünk mensi alatt is, persze azért jobban ügyelek a higiéniára, szóval előtte zuhany, törölköző az ágyra, meg én szoktam kérni hogy kapcsoljuk le a villanyt :D

A párom még nyalni is szokott közvetlen zuhi után, vagy úgy hogy tampon van bent és kívülről izgatja csak a csiklómat.

Mindenkinek más ez persze van aki kényelmetlenül érzi magát ilyenkor, anno én is így voltam vele, de a párom meggyőzött hogy nem találja undorítónak és így is nagyon kíván (sőt még be is indítja a tudat hogy úgy szexelünk hogy megvan :D), szóval már engem sem zavar, egyébként meg általában ilyenkor még jobban kívánom a szexet :)


22L

2021. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2021. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Igen, gyakran, az első (náha második) napot kivéve, mert akkor görcsölök, olyankor csak cumi van. De utána simán, magam alá teszek egy törölközőt, és annyi. Őt nem zavarja, ha olyan lesz a farka (max olyankor utána nem cumizom le), utána meg úgyis fürdés van.

És igen, sokszor én is még kívánósabb vagyok mensi alatt, szóval ha mindketten benne vagytok, hajrá.

2021. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
82%
Igen, zuhany alatt. Magas akkor a libidóm ;)
2021. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!