Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szexeljek menstruációkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek menstruációkor?

Figyelt kérdés

Betétet használok és hogy csináljam hogy a barátom ne lássa a vért? Oké előtte elmegyek mosdóba meg lefürdök de ha akkor is véres lesz?

Mindenképpen rajtam lesz a bugyi gondolom és félek hogy megundorodik ha látja a betétet is benne amivéres.


2021. nov. 8. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira nincs tisztában a női anatómiával, hogy ilyenen kiakad, az már az ő baja.
2021. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy.Bird ki.
2021. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mantis religiosa ***** válasza:
88%
Arra a rövid időre, míg pettingeltek, használj tampont, ha meg behatolás is van, akkor legyen tisztában a helyzettel!
2021. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire próbálod rejtegetni miért akarsz pont akkor szexelni?

Párod gondolom tisztába van vele !

2021. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A bugyi maradjon fönn erre az időre.

Vagy, ha eláll közben a vérzésed, akkor mehet, de óvatosan. Szólj neki is.

2021. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Úgyis látni fogja a vért. Vagy megbarátkozol a tamponnal, vagy ő megbarátkozik a vér látványával. (És védekezzezek, menstruáció alatt is lehetsz terhes)
2021. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba furdesz es marad rajtad a bugyi ha behatolas is van akkor ugyis veres lesz a f*rka. De egyébként lehet drogériában ilyen szivacsot venni amit felteszel a hüvelyedbe és az felfogja a vert szex közben is. Ha meg nincs behatolás használj tampont.
2021. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A vért szinte biztos hogy fogja látni. Ha elmondtad neki hogy megvan és ő úgyis akar szexelni, akkor fel van készülve erre.

Én ugyan tampont használok, de azt csináltam eddig, hogy bent hagytam előjáték alatt. Ilyenkor ugye inkább én kényeztettem a párom, nekem is jobb volt hogy ő nem matat ott nekem semmit:D persze simogatás csók szopás stb az engem is felizgatott. Aztán mivel én is kicsit szégyenlős vagyok ilyenkor a vér miatt, megkértem a párom hogy forduljon el vagy csukja be a szemét, amíg kiveszem a tampont (emiatt nem szoktam kirohanni a fürdőbe, mert az kicsit megtöri nekem a dolgokat). Szóval kiveszem a tampont és utána mehet a szex. Persze még minden előtt teríteni kell valamit az ágyra.

Szerintem mivel te betétet hordasz, az lenne a legjobb ha előjáték után kimennék a fürdőbe. Az a baj a betéttel hogy ugye ott nem elég csak kivenni, mert az egész puncid véres kívülről. Legalábbis a kisajkak nagyajkak fele, mivel ugye a betétnél rendesen kifolyik a vér. Emiatt muszàj lenne megmosnod a puncid. Legalàbbis én úgy nem állnék neki szexelni, hogy kívül is van egy kis vér, esetleg oda is száradt már az elmúlt órákban stb:D ez a baj a betéttel. Vagy tegyél be tampont vagy ha az neked kizárt, ezt tudod csinálni, amit írtam.

Létezik ugye ilyen soft-tampon is, kifejezetten szexhez, amit mélyen beraksz és azzal együtt szexelhetsz menzesz alatt és így nincs vér egyáltalán. Én többször is próbáltam, de vigyázni kell vele, mert nem könnyű kiszedni (mivel nincs madzagja és nagyon mélyre csúszik szex közben. Kell hozzá egy kis rutin. Meg gondolom aki nem akar sima tampont használni, az ezt se fogja.

2021. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A vért így is úgy is látni fogja, ha ilyenen fenn akadtok inkább ne is szexeljetek ilyenkor.
2021. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz soft tampont, de a legerősebb napokon akkor is lehet vér. A pasid meg ne legyen 5 éves kisgyerek. A menseskor biz' vér van, fogadja el ha olyankor akar dugni.
2021. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!