Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem zavar az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar az ha egy lány sok fiúval volt már?

Figyelt kérdés

Barátnőm sajnos ilyen. Volt már pár fiúval. Rossz bele gondolni hogy sok fiút szeretett már és lehet csak egy leszek a sok közül. A másik meg hogy ki tudja mennyi farok volt már a szájába, meg sperma én meg azt puszilgatom😀

Szeretem őt de rossz bele gondolni ebbe...

Titetek nem zavar az ilyen?


2021. nov. 8. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki már sok palival volt, annak nem biztos, hogy csak egy leszel a sok közül, de nagyobb eséllyel csal meg. De nyugi találhatsz még szűz lányt vagy olyat, akinek csak 1-2 komoly kapcsolata volt, de azt akkor nagyon megkell becsülni. Valamint jöhetnek a lepontozások.
2021. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira az exei izgatnák akkor velük lenne nem veled nem? Dolgozz annyit a kapcsolaton, nyújts neki olyat hogy ne akarjon más pasival lenni.
2021. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye gyerek gondolkozással ne legyen csajod.

Agyament depressziós vagy.

2021. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Az miért normális, ha valakit többen meghúztak, mint ahányan egy gimnazista osztályba járnak?
2021. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!