Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem zavar az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar az ha egy lány sok fiúval volt már?

Figyelt kérdés

Barátnőm sajnos ilyen. Volt már pár fiúval. Rossz bele gondolni hogy sok fiút szeretett már és lehet csak egy leszek a sok közül. A másik meg hogy ki tudja mennyi farok volt már a szájába, meg sperma én meg azt puszilgatom😀

Szeretem őt de rossz bele gondolni ebbe...

Titetek nem zavar az ilyen?


2021. nov. 8. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, ha egy lány sok fiúval volt már, sőt az sem ha egyszerre többel volt. Biztos szereti a szexet, ami bejön nekem.
2021. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy gondolom mint az első kommentelő! 31/F
2021. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, csak téged zavar.



Az megvan hogy ha bárkivel kezet fogsz, akkor abban a kézben is volt már FASZ? te meg azt a kezet fogod meg. :D :D :D

2021. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyerekes gondolkodás. Felnőtt emberek vagyunk, ma már az emberek nem olyan prűdek hogy a hézasságig várni kelljen. :D Az, hogy valaki több emberrel volt, mert szerette őket, és akkor és ott szívesen volt velük, az az ő egyéni döntése. Tényleg azért kellene kevesebb emberrel lefeküdnie, mert jaj mit gondolnak majd róla mások? Főleg a saját párja? Ez teljesen nonszensz. Mondom ezt úgy, hogy én három enberrel voltam összesen. Viszont azok közül az egyik férfi nem tudta pontosan megmondani, hogy a huszon hanyadik vagyok, és nem igazán érdekelt amíg jól érezzük magunk (persze megfelelő védekezés mellett)
2021. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ melyik lány
2021. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Aki ribi, az ribi marad örökre. Ne kezdj az ilyenekkel.
2021. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Engem, csak az zavarna, ha egy barátom vagy ismerősöm is lett volna vele, akivel rendszeresen beszélek.

Volt rá példa, hogy azért nem jöttem összes csajjal, mert haverom egy héttel a.lehetoseg előtt elmesélte hogyan baszta szét.

2021. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 20+ pasival volt előttem, ez kicsit féltékennyé is tett kezdetben, de inkább izgatott. Teljesen normális egyébként.
2021. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gyerekes megközelítés. Feltételezem neked is több nőben volt már a farkad, az nem számít? Vagy pont az zavar, hogy neked ő az első?
2021. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem azt mondom hogy én legyek neki az első de azért van egy határ ami fölött már kapcsolatot nem akarnék vele mondjuk 20 évesen ne legyen 25 partnere
2021. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!