Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiaknál ennek mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknál ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban van a férfi, de nőkkel barátkozik szívesebben. A nő barátai közül engem tart úgymond legjobb barátjának. A párkapcsolatával elégedett, azt mondja kellemesen érzi magát benne. Ennek ellenére másfél hónapja a mi kapcsolatunkra se tudnám rámondani hogy csak sima barátság. Szoktuk fogdosódni és már 4 alkalommal csókolóztunk. Ez az említett férfi barátom azt mondja hogy nem akarja de valahogy mégis csinálja. Én megigértem hogy nem fogok kezdeményezni semmi ilyesmit, mind a 4 alkalommal ő tette és azt mondja hogy nem akarta. Létezik ilyen hogy nem akarja és mégis csinálja? Ahhoz egy kicsit sok az a 4 alkalom

Férfiak titeket kérdeznélek elsősorban



2021. nov. 6. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hisztizel te ugyanúgy benne vagy.
2021. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10: Drága, eddig is hülyére vett:D miből gondolod, hogy ezután nem fog? Amennyi eszed van, azt se fogod észrevenni, majd hiteget valami hülyeséggel vagy kimagyarázza magát. Eddig is meg tudott vezetni, ezután is meg fog tudni:)
2021. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Előttem szolok is elmondtak. Hogy minek is mentél ebbe bele? Ha mar a srác nem tiszteli a barátnőjét legalább neked legyen annyi eszed hogy leállítod es kész. Es mivel ez mar megtörtént akkor kalap kabát,eltűntetném az életemből. De előtte biztos szólnék szegény lánynak hogy mekkora féreg a barátja es te meg teszed ala a lovat.

Nem értem hogy ezt hogyan hagyhattad es te is ugyanugy benne vagy. De itt a legnagyobb hibás a srác te hülye meg bele is mész. Hat csak gratulálni tudok neked is! Komolyan mondom undorító hogy ezt megtortenhetet.

Remelem benned legalább annyi van hogy szolsz a baratnonek, nagyon sokat segitenel neki.

2021. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen hülye picsa? 😃
2021. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!