Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek előny vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek előny vagy hátrány lenne ha a férfiaknak csak a belső számítana?

Figyelt kérdés
Miért lenne előny, és miért lenne hátrány?

2021. okt. 24. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Se előny se hátrány nem lenne. De kétlem hogy létezik olyan ember akinek semennyire sem számít a külső. Az is egy fontos dolog, hogy vonzódjunk egymáshoz.
2021. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően kétlem, hogy lenne olyan ember aki kicsit sem külsőséges.

De ilyen esetben viszont hiányzonának a bókok, dícséretek a külsőmről, mert én igénylem ezeket és azt, hogy meg legyek dicsérve ha 2 órán át készülődök vagy szimplán alaposan válogattam ki az aznapi szettem.

Ha tudom, hogy egy olyan férfival vagyok, akinek nem számít a külső, nem tudnám komolyan venni ha megpróbálna megdicsérni.

2021. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, még ha szerinted nagyon csúnya is vagy, mert előbb utóbb úgyis megtalálod te is.
2021. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy fiúként válaszolok. Valamilyen szinten, mindenkinek fontos a külső. A nőknek meg fontos, hogy bókokat kapjanak, csinosnak, szépnek érezzék magukat. Viszont egy fiúnak/férfinak, mindíg az a legszebb nő, akibe szerelmes! Ha esetleg egy önbizalom hiányos lány vagy és ezért írtad ki, nincs miért aggódni. Szerelmes, nem a külsődbe lesz, hanem beléd! Ezt csak a belső dolgokkal éred el. Ha eléred, hogy belédszeressen, onnantól, mindegy hogy nézel ki, te leszel neki a legszebb!:) 24f
2021. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a természetes és a jó, ha külső is számít. A belső mindenképp a fontosabb, de számomra az is fontos, hogy meglegyen a kölcsönös külső vonzalom, hiszen a jó szexuális életnek ez az egyik alapja, ez pedig elengedhetetlen egy hosszútávon is működő kapcsolathoz a legtöbb esetben.


Nem szívesen lennék együtt olyannal, aki nem tart vonzónak és ilyen téren semmit se mozdítok meg benne.

2021. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, csak hogy letisztázzuk a félreértéseket. :)
2021. okt. 24. 11:24
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én szép vagyok, és szeretem, ha a párom dicsér vagy valami, ráadásul a belsőm miatt egy pasi se fog megszólítani, mert ki látott már olyat, hogy odajön a Péter, hogy "úgy nézel ki, mint aki vicces és okos" (???) szóval nemértem, nekem hátrány lenne.
2021. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerűen nincsen. Valami alapján vonzónak kell lenni a megjelenésemnek is. Nem azt mondom, hogy nem lehet engedni egy ideálból, de valami kell, hogy megtetszen. Fontos a vonzalom, a vizuális dolgok, a szexben ez nem elhanyagolható.
2021. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Nem kell feltétlen arra gondolni hogy egy idegen leszólítson. Munkahelyeken, rendezvényeken, barátok által, stb helyeken is kialakulhatnak beszélgetések ami alapján megismerhetsz valakit. Ettől függetlenül megértem a válaszod.
2021. okt. 24. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:

miután én csúnya vagyok - legalábbis eddig ezt mondogatták - nekem jó lenne, ha a pasi a belsőre bukna


akkor kevés vetélytársam lenne, de ez természetesen a való életben nincs így

2021. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!