Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiaknál ennek mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiaknál ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban van a férfi, de nőkkel barátkozik szívesebben. A nő barátai közül engem tart úgymond legjobb barátjának. A párkapcsolatával elégedett, azt mondja kellemesen érzi magát benne. Ennek ellenére másfél hónapja a mi kapcsolatunkra se tudnám rámondani hogy csak sima barátság. Szoktuk fogdosódni és már 4 alkalommal csókolóztunk. Ez az említett férfi barátom azt mondja hogy nem akarja de valahogy mégis csinálja. Én megigértem hogy nem fogok kezdeményezni semmi ilyesmit, mind a 4 alkalommal ő tette és azt mondja hogy nem akarta. Létezik ilyen hogy nem akarja és mégis csinálja? Ahhoz egy kicsit sok az a 4 alkalom

Férfiak titeket kérdeznélek elsősorban



2021. nov. 6. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Minek mész bele ilyenbe, ha tudod hogy kapcsolatban van? Nem kezdeményezel de élvezed a helyzetet...
2021. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, nő vagyok, de ezt nem nehéz megfejteni. Minél több nőt akár megdugni, és élvezi, hogy bekajáljátok a szövegét.
2021. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarja, otthon várja az asszony, de túl erős a vágy, a kísértés.

Max smarolni jó lenne nekem is, esetleg orálisan is kielegithet, még az anális szex is számomra bevallalhato úgy, hogy ha kiderul otthon kitudjam magyarázni, hogy egyfajta tárgy volt. Egyfajta tárgy amit arra használtam, hogy minél gyorsabban és minél hamarabb kieleguljek.


Ha lenne egy ilyen lány ismerősöm akkor én úgy csinálnám, hogy ne lépjem át a mezsgyét.

2021. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az most nem lényeg

Engem a kiváltó ok érdelne hogy ha annyira nem akarja elmondása szerint miért csinálja? Itt róla van szó nem rólam

2021. nov. 6. 18:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig fog menni, ameddig engeded. A leírtak alapján mindent fogsz neki engedni. Azért csinálja, mert nem tiltakozol, sőt bizonyosan élvezed. Magához szoktat és nem fogja akarni, de meg is fog rakni.
2021. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
"szoktuk fogdosódni" megfogalmazásnál elvesztettél..
2021. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Te tényleg elhiszed, hogy annyira nem akarja, hogy húha. Közben rohadtul élvezi, hogy játszik veled, te meg hagyod, mert nincs gerinced. És ezt csinálja újra és újra a többivel is, aki hagyja. Nincs olyan, hogy róla van szó, nem rólad, kettőtökön múlik.
2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem kell hozzá diploma.

Jó neki otthon. De azért jó a változatosság, téged is meg fog dugni, ez a barát dolog még csak szöveg, de elég jól hatott nálad. N

2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Istenem milyen kis butus naiv liba vagy:D zseniális. Meg fog baszni téged is, csak most eljátssza az ártatlan szegény férfit, aki ugyebár hűséges akar lenni, nem akar ő semmit, csak úgy megtörténik:D majd aztán az is csak megtörténik, hogy szétkúr téged. Aztán röhög majd hazafele menet, hogy milyen hülye vagy:D

Mellesleg ha nem akarnád a dolgod, lenne egy minimális eszed és főleg gerinced, nem hagytad volna neki, hogy fogdosson és megcsókoljon. Ehhez 2 ember kell. Olyan nincs, hogy jaj én nem kezdeményezek ám, de ha a másik megdug nem ellenkezem:D így akkor én végülis nem vagyok hibás mert nem akaratam. Lol. Gondolom könnyebb magadat ezzel nyugtatni, csak a gond az, hogy ettől még mindig egy gerinctelen butuska lány maradsz, ha belátod, ha nem.

2021. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne nagyon röhögjön mert 1 üzenetben kitálalhatok bármikor a csajának aztán majd megnézzük ki a hülye
2021. nov. 6. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!