Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ilyenek a combjaim, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyenek a combjaim, akkor már thicc vagyok, vagy még normál?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 6. 18:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha nincs valami nagyon jellegzetes heged, anyajegyed, tetoválásod, akkor nem hiszem, hogy bárkit felismernének pusztán combjáról, de még ez is elkerülhető egy harisnyával.

Akit érdekel, a thicc/thick-et arra szokták használni szlengben, aki "jó értelemben" kissé husis, van mit fogni rajta. Talán a telt, ami magyarul leginkább megfeleltethető.

Én megmondom őszintém, hogy engem annyira nem izgat, hogy ki a thicc, telt és ki nem. Azért, mert nekem a vékony tetszik, lényegében így felesleges kategorizálnom felette. De vékonyak közt sem annyira szoktam, max máshoz hasonlítva vékonyabb, vastagabb, formásabb, stb. Egyébként sem ugyan azt szokás ezek alatt érteni, felesleges azzal törődni, hogy most mibe is tartozol. Ha valakinek tetszik, akkor tetszik, ha valakinek nem, akkor pedig nyilvánvalóan nem. Hiába mondod azt annak, akinek nem tetszel, hogy hát én xy vagyok (állításod meg más állítása szerint), nem ez alapján döntjük el valakiről, hogy szép vagy sem. Pont ugyan olyan, hogy valaki súlyban többnek néz ki, mint valójában. Kérdés az, hogy ez számít? Mert szerintem nem, hacsak nem a súlyát valaki aranyban kapja meg...

Nem értem annak fontosságát, hogy mibe is tartozol. Nem vékonyak a combjaid, az fix, látszik, hogy azért van rajtuk felesleg. De azt is tegyük hozzá, hogy ülve mindenkinek vastagabbnak tűnik. Mivel nincs konkrétan kőbe vésve, ezért tartom értelmetlennek ezeket. Nem kézzelfogható, mint például a thigh gap (combok közötti rés), sajnos teltre vonatkozó példát nem tudok (mivel nem érdeklődési köröm), mert az vagy van, vagy nincs. Max a mérete, mértéke különbözik.

Vagy félsz, hogy nem normálba tartozol már, hanem kezded átlépni a határt? Vagy pont ennek örülsz?

2021. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
Ooo bhaszki de jól néznek ki, imáádom az ilyen combokat.
2021. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
😁.
2021. nov. 7. 11:29
 24/25 anonim ***** válasza:
Örülnék ha ilyen combok lennének a füleim mellett!
2021. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 SIDLER22 ***** válasza:

Homogén, hófehér combok. Mint egy kisbaba bőre 😄

Ha tényleg ilyen színű is akkor nekem nagyon tetszik.

(15-ös voltam)

2021. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!