Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok már úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok már úgy hogy egy normál hosszúságú és vastagabb péniszű férfival jobb volt a szex mint egy hosszú péniszüvel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen volt, mivel a hosszú pénisz tövig már nagyon fájdalmas volt
2021. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Feleségemet egy kollégám, edzőtársam kezéről csaptam le. A pasinak hatalmas mérete van, nekem "csupán" 14 cm. Mégis engem választott! (anyagi helyzetünk is hasonló szintű volt, így nem a pénz volt az ok)

Sokan a péniszméret irigysége okán nem is tudják elképzelni, hogy a nagy intim méretű férfiaknak is van párkeresési gondja, sőt, a méretük miatt is sok elutasítást kapnak. Ez az említett pasi és egy haverom is ez miatt szenved. Utóbbinak már van neje, így neki már nincs erre gondja. Nejem exének viszont nincs tartós kapcsolata, nem hogy feleége.

Úgy fogalmazott az illető: Neki ugyanolyan nehéz ismerkednie, mint bárki másnak. Ha pedig végre sikerül ágyba vinnie egy-egy nőt, akkor 10-ből hajlandó szexre a méretével. Ebből 2-vel tud kellemesen közösülni is, a többiek főként csak kézzel elégítik ki, mert túl nagynak érzik. Orálisan pedig nincs, aki rendesen játszana vele.

2021. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
10-ből 5
2021. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát én megmondom őszintén volt egy hát szerintem átlag méretű, az sem volt rossz egyáltalán, de mostani barátomnak már óriási kategória, de én vele jobban élvezem, de jól is bánik vele.
2021. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!