Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy bejött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy bejött egy fiú/lány, de kiderült hogy meleg/leszbikus?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 19:47
 1/4 anonim válasza:
100%

Igen, volt. Több olyan fiú volt aki tetszett, de kiderült hogy meleg. Nem mondom hogy nem fájt, de sajnos ez van.. :(


20/N (bár nem hinném hogy fontos)

2021. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tökre örültem volna, ha néhány lányról aki lepattintott kiderült volna hogy leszbikus. Egyrészt könnyebbség hogy nem miattam van, másrészt meg lehetne velük haverkodni onnantól minden hátsó szándék meg görcsölés nélkül.
2021. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen volt, na és? Heterók között is van akinek nem jövök be valamiért. Nem kell rajta rugózni, menni kell tovább.
2021. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen az egyik legvonzóbb lányról az életemben kiderült hogy az. De még utána is álmodoztam róla

21F

2021. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!