Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki leszbikusként egyházi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki leszbikusként egyházi suliba járt, milyen tapasztalatai voltak? nagyon elutasítóak voltak a dologgal szemben (úgy általában, mint konkrétan, ha esetleg kiderült)? Mind a tanárok, mind a diákok.

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Diákok nem, tanárok igen, mivel ugyebár a normál szexualitás IS tabunak számított házasság előtt.
2021. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most erre mit lehet mondani, van aki igen van aki nem. Voltak olyan csajok akik azt mondták nem öltöznek velem mert nézem őket (nem az osztálytársaim) amikor volt ez a kötelező emelt tesi akkor más osztállyal is össze voltunk vonva. Volt olyan tanár aki azt mondta egy leszbikus nem mondhat beszédet a ballagáson, az évfolyamtársaim beszólogattak, az exem új pasija meg a sleppje is, de voltak barátaim és az ofőm is rendes volt, azt mondta ha tovább csesztetnek kirúgatja őket. Majdnem bunyó volt aztán azért. Exem után lett egy párom akit nyigottan elvihettem a szalagavatómra, eléggé meg lettünk bámulva pedig max fogtuk egymás kezét, meg a bankettre is elvihettem, ahol szintén nem volt baj. Vegyes nagyon vegyes. Alapjában véve rólam amúgy is nyílt titok volt.
2021. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk az atya megmondta, az élvezetből folytatott szex paráznaság, pokolra jut érte az ember.


Ebből kiindulva a melegekért kb. maga Lucifer jönne el.

2021. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Helyes. a Pokolban amugy is tobb az ismeros es telen nincs futes gond
2021. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekünk azt mondta a hittan tanár hogy a "langyosok" elitélendők, szóval ő elitéli a melegeket mert szerinte bűn annak lenni. Diákok közül csak néhányan b@sztatnak azzal hogy meleg vagy, a tanárok jobban elitélnek.
2021. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hadd szóljak hozzá protestáns lelkészként. Vannak szigorú helyek, meg túlbuzgó anti-LMBTQ aktivisták mindenhol, evangélikusoknál is, reformátusoknál is -- de ahogy fentebb írják, ők eleve a házasság előtti szexualitás ellen vannak, így ezzel eleve nem kell foglalkozni. Normális helyeken nem szólnak az ilyesmiért. Kisebb egyházakban (unitárius, evangélikusok felvilágosultabb részei) nem tartják a hálószobában a gyertyát. A katolikus egyházzal kapcsolatban is vegyesek a tapasztalataim.


Általában véve akár egyházi, akár nem egyházi gimnáziumba jársz, a magyar társadalom nem tart ott, hogy két lány a folyosón nyalja-falja egymást. Szerintem kibírjátok. Ha meg jártok, egyrészt sok kamasz lány szokott kézenfogva mászkálni mindenféle szexuális célzat nélkül; másrészt meg ezt is kibírjátok.


Ha nincs barátnőd a suliban, akkor nem kell a szexualitásodat reklámozni. A hetero lányok sem azzal hencegnek, hogy mekkorákat szexeltek suli után, vagy hogy felül vagy alul szeretnek-e lenni. A szexualitás magánügy, és ha elvárod az egyháztól, hogy ne foglalkozzék a szexualitásoddal, akkor te se szórakoztasd a szexualitásoddal a nagyérdeműt. Szerintem ez teljesen normálisan működik.


A gyerekek amúgy elfogadóak, a lányaim pontosan tudják az összes barátnőjükről, hogy ki a biszex és ki a leszbikus, és ez nem zavarja őket. Az iskolavezetésre meg ez nem tartozik. Nem mellesleg az én lányaim között is van biszexuális, és nyilván azért tudok erről, mert nekem elmondta, mert bennem megbízik. A Föld meg forog tovább.

2021. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy gondolom, hogy semmilyen szexualitás nem tartozik sem a munkahelyekre, sem az iskolára. Nekem nagyon undorító volt gimnáziumban, amikor már szünetekben majdhogynem a ruhát tépték le egymásról egy hetero pár, és többen szóltak rájuk is. Hogy utcán ki mit csinál, meg egyéb helyeken, az egy dolog, de ahová az ember rendszeresen jár ugyanazok közé az emberek közé, szerintem nem szabad ilyennek teret engedni, így lehet elkerülni a későbbi visszaéléseket is. Nem akarom, hogy azért vágjanak el valamilyen lehetőségtől, mert olyan vagyok, vagy nem vagyok olyan. Szerintem iskolákban és munkahelyen a semlegességre kell törekedni.
2021. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én elég régen jártam középsuliba,és olyanok voltak az osztálytárasaim...hát nem csak a szexualitásomat nem osztottammeg velük. Egy pohár vizet sem osztanékmeg velük, ha az életük mullik rajta akkor sem.


Ezért úgy gondolom ezt senkivel sem kell megosztani,csak lehet ha akarjuk. Akkor is olyanokkal akikben teljesen megbìzúnk,hogy nem árulel a hátunk mögött. Sajnos ez még családon belül sem teljesen ok dolog.

2021. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Lelkész úr! Maximális respekt! Az utóbbi időben nagyon csalódott és talán ellenséges is voltam az egy házakkal és azok hozzáállásával a napi életünkhöz. Ha Ön lenne a lelkészünk, talán újra rendszeresen járnék Istentiszteletre...
2021. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Aki hetero, meleg, leszbikus, ̶t̶e̶c̶h̶n̶i̶k̶u̶s̶,̶ ̶k̶u̶b̶i̶k̶u̶s̶,̶ ̶l̶o̶g̶i̶k̶u̶s̶,̶ az éli az életét, ahogy mondani szokták, mint bárki más. Amikor kimennek a pride-ra, na az a bizus!
2021. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!