Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk/lányok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk/lányok, hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy tetszetek a meleg/leszbikus barátotoknak, illetve szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Undorodnátok az illetőtől? Megutálnátok érte? Vagy rosszul éreznétek magatokat a tudattól, hogy soha nem fogjátok tudni megadni neki azt, amit szeretne, és ezért leépítenétek a vele való barátságotokat is?

2021. márc. 4. 11:23
 1/8 Csicuki ***** válasza:
100%

Nem építeném le a vele való barátságot de tisztáznam vele hogy nem érzek úgy mint ő de ettől mi még maradhatunk jóban.

És ha neki megfelel akkor maradunk barátok mint előtte.

21N

2021. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
lehet engedném neki, hogy lecumizzon, annak ellenére, hogy hetero vagyok
2021. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem változna meg a részemről a barátság. Örülnék, hogy őszinte, de nem tudom hogyan tudnék segíteni neki így.
2021. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is a barátomnak tartanám és mindent megtennék, hogy egyik új információ se kezdje ki a barátságot. De azt a helyzetet már önmagában elég nehéz kezelni, amikor egy közeli barátodról kiderül, hogy tisztára szerelmes beléd (hát még ha kiderül, hogy amíg te azt hitted, a csajokról fantáziáltok, ő valójában rólad fantáziált).
2021. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért undorodnék tőle? Elmagyaráznám neki (bár ha barátom akkor amúgy is tudja), hogy ez nem fog működni és inkább más felé terelje az érzéseit. Ha elfogadja jó, ha nem akkor meg zaklatásnak veszem.
2021. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátom maradna, de közölném vele hogy én nem így érzek és nem is fogok
2021. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Mivel a barátom, ezért tudja, hogy esélytelen a dolog a kettőnk között.

Mondanám azt, hogy nem baj, nem változnak köztünk semmi, de akkor hazudnék. Volt már részem olyan barátságban, ahol többet akartam a lánytól, mint amit ő akart tőlem. Nagyon nem volt kellemes....

Szóval addig, ameddig túl nem tudja tenni magát rajtam, kerülném.

2021. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy szerelem-e, bejövök neki, és töretlen a viszonyunk(ha volt is mosolyszünet, nem emiatt)
2021. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!