Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy az exem jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy az exem jelenlegi pasijának jóval nagyobb a farka, mint nekem?

Figyelt kérdés
Egy csaj telefonjáról láttam a képet, akinek elvileg úgy küldte anno. Ránézésre látszik, hogy nagyobb meg vastagabb, mint nekem. Valószínűleg jobban élvezheti vele az exem. Gáz ez?
2021. nov. 1. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
miért lenne gáz? veled van N
2021. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Kit érdekel?
2021. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát belegondolni, hogy jóval nagyobbakat élvez, hangosabban nyög alatta illetve jobban érzi, hogy kitölti a punciját és feszíti és verdesi a méhszáját és, hogy ezt veled sosem érezhette...
2021. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
gondold el ahogy a nagy vastag farkával tövig felnyársalja majd beleélvez
2021. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Engem a legkevésbé sem zavarna, hogy az exem kivel és hogyan hentereg. A lényeg az, hogy én kivel vagyok és neki milyen vagyok.
2021. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
És ha jobban élvezi vele, akkor mi van? Vissza akarod netán szerezni?
2021. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
És könyörög neki, hogy élvezzen a szájába, mert azt a nagy szerszámot a szájába akarja tudni és minden egyes csepp spermat lenyel belőle.
2021. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy az neked? Már úgysem része az életednek, mit sajnálod tőle azt a pár centit..
2021. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem véletlenül vagy az exe.
2021. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Ne mérdemes ilyesmivel foglalkozni. Más meg azért bosszantsa magát, mert a riválisnak magasabb a fizetése, gyorsabb az autója, viccesebb, intelligensebb stb - jobban jársz, ha a saját utadat járod. A volt barátnádnek külön élete van, mást választott, ennyi az egész.
2021. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!