Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, jelenlegi, vagy volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, jelenlegi, vagy volt barátnőtök mesélte, hogy mekkora volt s leghosszabb, legvastagabb péniszű partnere? Miket mondtak, mekkorák voltak? Neked mekkora van? Hogy esett a tudat, ha jelentősen nagyobbakkal is szexelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Te ezen rugózol? Értelmetlen.
2021. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem és nem. 🤷‍♂️
2021. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Eddig mindegyiknek én voltam a legnagyobb szoval csak bókokat kaptam.
2021. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, és annyira szetetném tudni, miért érdekli ez a pasikat, három akkori pasim is megkérdezte ezt, és még ők voltak megsértődve, hogy nem akartam válaszolni, mert nem az exeim szerszámai érdekelnek, ha van párom. 🤦‍♀️ Ezt a vőlegényem egyszer kérdezte meg, szerencsére ő beérte azzal a válasszal, hogy telljesen mindegy, örüljön hogy az övét szeretem és kész.
2021. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőm nem szexelt előttem senkivel.
2021. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Moka20 nevű felhasználó, légyszives ne kérdezgesd privátban, hogy mekkora volt a legnagyobb, köszi! Mástól se kérek privátot!
2021. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés helyzetben vagyok, az exem is szűz volt, meg a jelenlegi is.


Am. Abszolúte nem érdekelne, hogy az elődnek mekkora volt, elégedett vagyok a méretemmel, és a nők is annak tűntek akikkel együtt voltam..


Ha mesélne, meghallgatnám, izgatna, de nem az ugrana be, hogy az enyém ettől sokkal kisebb, ergo kevés lesz.


Sokaknak kéne innen pszichológus úgy érzem. 😔😔😔

2021. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Mesélte barátnőm, izgató volt hallgatni, nem esett rosszul.


Nekem 17 centi, de volt dolga nagyobbal is.

2021. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

2 partneremmel esett szó róla, első sokakkal volt előttem, azt mondta a legnagyobb 22cm volt, másodiknak kb 3-4. lehettem, neki én voltam a legnagyobb. Én 19-20cm vagyok, mindkettejüknek fájt és idő előtt abba kellett hagynunk. Mindaddig nagyra vágyik egy srác, amíg rá nem jön, hogy lehet hátrányos is :/

22/F

2021. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#4.

Ahogy írod. Csak a pasikat érdekli. A férfiakat nem.

2021. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!