Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, jelenlegi, vagy volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, jelenlegi, vagy volt barátnőtök mesélte, hogy mekkora volt s leghosszabb, legvastagabb péniszű partnere? Miket mondtak, mekkorák voltak? Neked mekkora van? Hogy esett a tudat, ha jelentősen nagyobbakkal is szexelt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#7.

Mindig a hülyék voltak/vannak/lesznek többen.

2021. szept. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy, hogy mekkora dàkók dugtàk előttem!?

Lényeg, hogy mindig a csúcsra juttassam és hatalmasakat szeretkezünk!

2021. okt. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy említette a csajom, hogy valamelyik exének bazinagy farka volt.

Nem, nem én kérdeztem rá.

Pontos centit nem mondott.

Nekem 17-18 cm kb.


Nem esett jól, de bosszúból én meg elmeséltem, hogy mennyire jól szopott az egyik excsajom, amin persze rohadtul felkapta a vizet :DD

Úgyhogy 1-1, döntetlennel le lett zárva a meccs, azóta nem kerültek szóba az exek szexuális dolgai :D

2021. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kisördög1 ***** válasza:
100%
Az egyik csajom mesélte hogy volt dolga extra nagy mérettel, eleinte kűzdött is vele. Pontos méretet nem mondott. Az enyém 18as és nem panaszkodott hogy nem lenne elég :))
2021. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet említett egyszer, hogy neki mekkora, de az enyém jobban bejött neki mert azt mondta, hogy ilyen keménnyel még soha nem találkozott. Szinte minden nap szeretkeztünk, volt hogy többször is egy nap.
2021. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem mérte le őket, a legkisebb szerinte nem érte el a 8 centit, a legnagyobbat meg akarta mérni, de a srác nem engedte,erős 25-re saccolta.

Volt egy barátnője, akinek szintén nem engedte meg egy nagyméretű srác a méricskélést, ő a kezét használta, idézem; "Három marok, plusz a feje". Az tövig bement a csajnak.

2021. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha gigászi anakondámat meglátják, a legtöbb nő már a puszta látványtól maga alá élvez, és eszébe sem jut többé holmi korábbi pasik farkincája!
2021. okt. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,volt olyan aki elmondta,beszélt róla,hogy milyen volt másokkal,de nem kifejezetten a méret volt a téma,bár mondta,hogy voltak nagyobbak mint az enyém.
2023. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!