Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a barátom pénisze. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a barátom pénisze. Mit lehet tenni hogy élvezzük a szexet mind a ketten?

Figyelt kérdés

Nekem tág a hüvelyem neki kicsi a farka.

Mondta már a kapcsolat elején hogy nem nagy neki.

Talán 13cm lehet szerintem.

Szeretjük egymást de a szex így nem igazán működik.

Mit lehetne tenni? Vagy felejtsük el egymást mert soha nem lesz így jó a szexuális életünk? Próbálom szorítani a hüvelyemmel ha bennem van de így sem igazán érezzük egymást.

Nekem hiányzik a szex és az hogy szex közben egy farokkal elégüljek ki ne kézzel.


2021. okt. 25. 13:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

4. Az is itt a probléma hogy nem akar pózokat sem kipróbálni.

Hátulról még érzem is de ahhoz meg kellene mozdulni neki és lankad sokszor ilyenkor is.

Könnyebb ha lovagolok vagy szopok. Misszibe szoktuk néha de akkor is többször lelankad.

Nem hiszem hogy van jövőnk együtt.

2021. okt. 25. 15:39
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Így ezeket olvasva szerintem itt a farok méret csak a jéghegy csúcsa. Nem az jön le valahogy, hogy ő próbálna erre mindenképpen megoldást találni.
2021. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%
A lankadásra logikus magyarázat az, hogy nem érez eléggé, tudom mit jelent, mert én is voltam tágabb csajjal, akit nem éreztem eléggé, és lankadtam én is. De szerintem itt ahogy írod, nemcsak a méret a gond (az is), hanem ahogy írtad, nem szeret mozogni, és az a kényelmes és izgató neki, ha te kényezteted, ő meg pihen. Szerintem próbáljatok meg beszélni azért erről.
2021. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!