Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a barátom pénisze. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a barátom pénisze. Mit lehet tenni hogy élvezzük a szexet mind a ketten?

Figyelt kérdés

Nekem tág a hüvelyem neki kicsi a farka.

Mondta már a kapcsolat elején hogy nem nagy neki.

Talán 13cm lehet szerintem.

Szeretjük egymást de a szex így nem igazán működik.

Mit lehetne tenni? Vagy felejtsük el egymást mert soha nem lesz így jó a szexuális életünk? Próbálom szorítani a hüvelyemmel ha bennem van de így sem igazán érezzük egymást.

Nekem hiányzik a szex és az hogy szex közben egy farokkal elégüljek ki ne kézzel.


2021. okt. 25. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Legalább őszinte vagy. Sajnos ez így nem fog működni. Esetleg ha betudjátok vállalni mindketten, hogy segédeszközöket használjatok EGYÜTT, pl megfelelő méretű dildó, vibrátor, vagy péniszköpeny. De ha nem, akkor mindkettőtöknek rossza lesz hosszútávon is.
2021. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Ezt vele kell kitalálni. Nem velünk... De amúgy jó lenne már elfelejteni azt a nézetet, hogy a jó szex a mérettől és a mélységtől függ. A hüvelyben lévő legérzékenyebb pontok nem a méhszájnál, hanem a hüvely tövében vannak, én nem vagyok nőgyógyász, sem szexológus, de azt mondhatom, hogy nem ezen fog múlni
2021. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2. De ha nem érzek semmit a farkábol és ő pedig lelankad mert nem érzi a hüvelyem annyira hogy elég inger érje akkor nem mondhatom azt hogy nem számít a méret.

És igen is számít a mélység is.

2021. okt. 25. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Dehogynem számít, hagyjuk már ezeket.

És különböző pózokat nem próbáltatok, ahol esetleg jobban érzitek egymást? 1es voltam.

2021. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Nagy puncinak timsós víz kell és össze húzza.
2021. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek mindketten olyan partnert, akivel passzolnak a méretek.
2021. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
vegyél egy 50cm-es baltanyelet
2021. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljesen változó a vagina mérete. Voltam olyan lánnyal akinek az elején 1 ujj ment be, majd nagy nehezen kettő, neki nagyon sokáig kellett előjátékozni és még utána is fájt neki mikor betettem. De találkoztam olyannal is akinek 3 ujj is bement simán, később 4 is és vele nagyon jó volt(mivel átlag feletti a méretem). Szóval valószínűleg a Kérdező is a 2. Kategóriába tartozik

21F

2021. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vibrátor, vagy, ha minden képen kell a valódi nagy farok, akkor beszéljétek meg, hogy szeretőt tarts, ő meg nézi vagy utána megnézi videón.
2021. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak különböző huvely tornák, azokat próbáltad?
2021. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!