Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a nők sokkal egyoldalúbban szexelnek, csak a saját kielégülésüket tartják szem előtt?

Figyelt kérdés
Persze nem mindegyik, de mondjuk 10/7.

2021. okt. 24. 14:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
83%
Aha, mindnent értek. Tehát nem túl nagy, és valószínűleg vékony, itt van a kutya elásva. Véleményem fenntartom, attól, hogy valakinek kicsi, nem fogom beáldozni a jó szexet. Tág nem vagyok, a sport, különösen néhány gyakorlat ebben sokat segít, és alapból is elég szűk vagyok. Egyszerűen csak a megfelelő ingerekre tud tágulni, nameg én szeretem, ha feszít.
2021. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, mindig a pénisz a túl kicsi. Nem baj, hogy a hüvely edzhető és meg tudna tanulni egy nő szorítani is vele mindkét fél örömére. És akkor is a te farkad a túl kicsi, ha könyékig fel tudsz nyúlni a nőbe.


Jöhet a lepontozás, de várom az ellenpéldákat. Hiszen nem a méret a lényeg :) (Csak legyen nagy)

2021. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

# 32. Soha életemben nem mértem le a farkam vastagságát, a hosszát is csak amikor még szűz voltam kb. 2 alkalommal.

Lehet nem is jól…


Viszont sportoltam fiúkkal/férfiakkal és tudom hogy átlagos a méretem (igen, a öltözőben sokaknak áll).


Én az előző oldalon megejtett utolsó kommentemben csak arra próbáltam rávilágítani, hogy mennyire tipikus és egyoldalú az a hozzáállásod is, hogyha valaki NEKED kis pénisszel rendelkezik, akkor már biztosan objektíve is kicsi neki… És véletlenül sem lehetsz Te túl tág.


A valóságban, extrém eseteket leszámítva nincs olyan, hogy kicsi vagy nagy pénisz, mert amennyire változatosak a hímvesszők méretei izgalmi állapotban, annyira a nők hüvely mérete is…

Tehát mindenki megtalálhatja a magához passzolót, amihez nem túl kicsi vagy túl tág.


Nyílván azoknak a legkönnyebb akiknek a legátlagosabb méreteik vannak, mert abból van a legtöbb.


Viszont a Te hozzáállásod megint csak azt erősíti bennem, hogy a legtöbb nőnek csak elvárásai vannak és azt nem is nézi hogy Ő mit nyújt.

2021. okt. 24. 17:00
 34/37 anonim ***** válasza:
39%
Igen, a nők magukkal törődnek, ez teljesen egyértelmű. De az itteni válaszokból is látszik, pl mikor azt írják, hogy a férfi csak saját magával törődik, mert elélvez hamarabb. Nos ha én hamarabb elélvezek, mint a csaj, azt nem azért csinálom, mert csak magammal törődök, hanem egyszerűen ennyit bírom, ennyi esik jól. De volt egy másik kérdés is ma, a csaj azon panaszolt, hogy a pasija 40 perc döngetés után tud elmenni, és neki az már sok. Tehát a csajnak sok a 40 perc, az baj, de ha a férfinek sok az, hogy a nőknek mondjuk 30 perc kell az orgazmushoz, az nem baj, hanem el is várják, hogy a férfi teljesítse ezt. Tehát mindig a férfi alkalmazkodjon, a nők sosem. Meg a másik, 10ből 9 nő csak simán kifekszik, és várja, hogy dolgozz rajta, meg hogy attól izgulj már fel, hogy lehúzta a bugyiját. Én ezt látom.
2021. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
67%
Na igen, csak kibújt a szög a zsákból. Egy nőgyűlölő komplexusos paraszt vagy. Ennyi.
2021. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
85%

Megdöbbentő, hogy milyen tapasztalatokkal rendelkeztek a nőkkel kapcsolatban.

Vagy én vagyok szerencsés, hogy mindig odaadó lányokkal jöttem össze, akik nem zsebkendővel a kezükben bújtak ágyba...

2021. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
95%

Az összes szexualitasu ember közül a legkevesebb orgazmusa a hetero nőknek van, a legtöbb pedig a leszbikusoknak. Az egyéjszakas kalandokba résztvevő nőknek jóval kevesebbszer van orgazmusuk mint a hasonló férfiaknak.

[link]


Nem azért de ha általánosítós kedvetekben vagytok, itteni férfiak, akkor nem árt észben tartani, hogy MINDENBEN rosszabbak vagytok a nőknél.

Ez még csak nem is rosszindulat, hanem tény, amire van egy rakás kutatás. Kevesebb orgazmust adtok a nőknek, több káros aberrációtok van, nagyobb eséllyel csaljátok meg a pártokat, nagyobb eséllyel hagyjátok el a gyereketeket, a kapcsolatban a másikra toljátok a házimunkát és a gyereknevelést, és a hab a tortán: statisztikailag ti jelentitek a legnagyobb veszélyt a bolygó összes férfija közül a feleségetekre/gyereketekre.


De persze ne általánosítsunk. :)

2021. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!