Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a nők sokkal egyoldalúbban szexelnek, csak a saját kielégülésüket tartják szem előtt?

Figyelt kérdés
Persze nem mindegyik, de mondjuk 10/7.

2021. okt. 24. 14:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
19%
Hát 14-es elég gáz, hogy 10 szexből 4-5-ször mész el.
2021. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

#20.


Mit értesz a köcsög alatt?

Nem vagyok elég férfias?


Igen, ez lehet hogy benne van…

Én sem találom férfiasnak a kiállásomat.

2021. okt. 24. 15:50
 23/37 A kérdező kommentje:
Ez a három pipás válaszoló mekkora egy troll…
2021. okt. 24. 15:50
 24/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az lehet, hogy jól nézel ki és szexelni akarnak veled, de az ágyban már van valami, ami miatt nem csípnek (erre írtam a köcsögöt, de nem teljesen pejoratívan, akármennyire nem tudom ezt kimagyarázni. Inkább úgy értelmezd, hogy valami nem tetszik nekik a viselkedésedben, esetleg irritálónak tartják), ezért úgymond bosszút állnak rajtad. Ezt el tudom képzelni.
2021. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, én inkább azt tapasztalom, hogy a férfi elvárja az orált, anált, gyorsan elmegy, stb. De vissza felé semmit nem kapok, vagy csak gyengén. Volt, hogy egy exem panaszkodott, hogy elfáradt a nyalásban (az nem számít, hogy én mennyit szoptam, pedig az is fárasztó) persze, hogy sokáig tartott, mert 0 érzékkel csinálta. Amikor ezt finoman megmondtam, megsértődött. Én nézzek el mindnent, adjam fel az én élvezetem, mert neki épp kicsi, vagy azt se tudja hol keresse a csiklót. Ha én nem megyek el, senkit sem érdekel, de egy férfinak kötelező. És hagyjuk, hogy ez valami anatómiai szükséglet, nekem is ugyan úgy kell az orgazmus. Szóval igen, megválogatom a partnerekeim, és igenis magasan van a léc, nem kötök aránytalan kompromisszumot. Párommal évek óta együtt vagyunk, ő az első férfi az életemben, aki tényleg foglalkozik velem, szenvedélyes, jól csinálja, egyeznek a vágyaink.
2021. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

“Én nézzek el mindnent, adjam fel az én élvezetem, mert neki épp kicsi“


Na helyben vagyunk.

És véletlenül sem Te vagy túl tág…

2021. okt. 24. 16:24
 27/37 anonim ***** válasza:
84%
Azt nem mondtad, hogy pici a farkad:)
2021. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

#28.


Mert nem is az.

14 cm körül van…

2021. okt. 24. 16:33
 29/37 anonim ***** válasza:
79%
De elég vastag-e? :)
2021. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

#30.


Nem tudom.


Gondolom ez szubjektív.


De az fix hogy kb. átlagos…

2021. okt. 24. 16:38
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!