Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a nők sokkal egyoldalúbban szexelnek, csak a saját kielégülésüket tartják szem előtt?

Figyelt kérdés
Persze nem mindegyik, de mondjuk 10/7.

2021. okt. 24. 14:59
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Például az alap, hogy kinyalják Őket, de nagyon sokan nem hajlandóak szopni, egyáltalán.
2021. okt. 24. 15:00
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem, a pasik gyakrabban ilyenek.
2021. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem unod még b.szdmeg??? Hányszor kérdezed még meg?
2021. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

#3.

Nem unom, mivel először kérdezem.


Több száz kérdést feltettem már az oldalon, de ehhez hasonlót még nem.


Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor csend.

2021. okt. 24. 15:02
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem, én legalábbis nem sűrűn találkozom ilyen nővel. Olyannal inkább, aki se azt nem akarja igazán, hogy én élvezem, se ő nem élvezi, csak hagyja, hogy betegyem és kész.
2021. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
35%
Nem először kérdezted, csak eddig az összeset törölték. És nem maradok csendben. :D
2021. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
33%

Aláírom, minden férfipartneremnek az volt a legfontosabb az ágyban, hogy nekem jó legyen, én sokkal kevésbé tettem meg olyan dolgokat, amik nekem nem okoznak gyönyört, csak nekik. Pl. eszem ágában se volt soha se mélytorkozni és 10 év után is csak azért kezdtem el szopni, mert már én élveztem, nem azért, mert ők. Amúgy ettől függetlenül nem jártak rosszul velem, mert egy férfi akkor élvezi a legjobban a szexet, ha a nő is élvezi és ez a dolog azért találkozik akkor is, ha a nő önzőbb az ágyban.

Csak egy példa: lehet, hogy minden álmod a nődet fenékbe d.ugni, de nem engedi. Ha nagy nehezen engedné, de végigszenvedné az egészet, nagy valószínűséggel te sem élveznéd, kivéve ha épp az a perverzitásod, hogy a másik szenvedésére izgulsz fel. Ilyen meg szerencsére nem sok van, legalábbis én nem futottam bele ilyenbe soha.

2021. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
65%
Én is megfigyeltem ezt. Aztán közben meg azon áradozott a csaj, hogy mennyire törődik velem. Szerdán is együtt voltunk, alaposan kinyaltam, és többször el is ment, miközben én nem. De ez nem zavarta, és nem segített elmenni, nem kényeztetett se az elején se közben vagy a végén. Aztán mivel ő több orgazmus után elfárdt, így felöltöztünk. De ugyanígy jártam más nökkel is, hogy kicsit sem zavarta őket, ha én nem mentem el szex közben.
2021. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
23%
8-as, nem jól csinálod. Ha már dugással nem tudod kielégíteni (nem feltétlen a te hibád), akkor miért nem mész el előbb te? Nyalni utána is lehet. Ha egy nő elmegy, utána már nem lesz szexuálisan olyan izgatott, hogy veled is akarjon törődni. Mondjuk, ha te is úgy vagy vele, hogy ha elmész, akkor már nincs kedved nyalni, akkor nem tudom, mi a jó megoldás.
2021. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%
Megint te a nőgyűlőlő kérdéseiddel. :"D De gáz vagy.
2021. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!