Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas vagy négyes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter8 kérdése:

Hármas vagy négyes szex céljából a netes ismerkedés vagy a swinger klub a célszerübb??

Figyelt kérdés
A barátnőmmel régóta együtt vagyunk sok dolgot kipróbáltunk már. Eléggé nyitottak vagyunk és mostanában többször szóba került hogy kipróbálná kettő vagy három férfival.Ezért szeretnénk tájékozódni a témában hogy lehetne alkalmas partnereket találni.Az is érdekelne minket hogy aki volt már ilyen helyzetben milyen jó és rossz tapasztalatai vannak. Én 37 éves vagyok a barátnőm 32 és nyolc éve vagyunk együtt.

2021. okt. 24. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10: Szerinted az gáz nagyon ilyen helyen ha kisebb péniszem van ?


Csak mert nem akarok égni... van ott mindenféle testi adottsággal ember ?

2021. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 van mindenféle, de senki sem a másik péniszét nézegeti hanem a nőt :) S nem azért mennek az emberek hogy gúnyolódjanak, vagy kinevessenek másokat.
2021. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12: Köszönöm a hasznos infókat !
2021. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam egy párnál nemrég,ahova 5-6plusz pasit vártak,amolyan otthoni privát gang bang buli,aztán csak én mentem el😀A férj is nagyon jó fej volt,igy csaptunk egy hármas bulit a párjával együtt,jól éreztük magunkat,de azért az elején kicsit csalódottak voltak hogy ennyi kamus ember van,még a tutira se képesek elmenni csak a szájuk nagy.Ezek a személyek is lb 30 jelentkezö közül rostálódtak le,és még igy is a végén egyedül maradtam.Swinger klubbot ajánlottam nekik én is,ott azonnal ott van az ember,emberek,nem kell felesleges köröket futni képcsere stb,nyilván nincs igérgetés meg szédités.Ha esetleg valaki nem úgy teljesít ami természetesen ott is megvan,azonnal lehet a következö partnert választani,vagy még többet ha úgy van kedvük.Próbáljátok ki,vesziteni nem fogtok biztos!
2021. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sikerült neten ismerkednünk. Nálunk olyan tizenöt jelenkező volt abból három maradt. De kettővel sikerült is találkozni.
2021. nov. 17. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!