Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitévő legyek ha elmúltam 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ha elmúltam 30 éves és még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves is elmúltam és még szűz vagyok. Soha nem volt barátnőm de még csak egy csók sem. Teljes mértékben nulla tapasztalattal rendelkezem. Még beszélgetni sem beszélgettem igazán velük.

2021. okt. 6. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Bele kell húzni nem esznek embert
2021. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Verd tovább.
2021. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Semmit.
2021. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Prostizz
2021. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
88%
Dugj meg egy nöt.
2021. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Ezt kiírtad 1 hete is, az is kamu volt. Egy 30 éves szűz aki tanácsot kér nem így írná ki ezt a kérdést
2021. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Írjál ki ide minden nap egy kérdést.

Csatlakozz a picsogók táborához.

Okold a vagyonod, a méreted, a kocsid a szakmád érte.

Hibàztasd a nőket


Van még pár tippem ...

2021. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Csinálj egy közös csoportot azokkal a 30 éves pasikkal, akik nap mint nap ugyan ezt kiírják.
2021. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Okold a vagyonod, a méreted, a kocsid a szakmád érte.


Hibàztasd a nőket" : Sem a vagyoni helyzetemmel sem pedig a nőkkel semmilyen jellegű problémám sincsen. A kocsimmal és a szakmámmal köszönöm, de meg vagyok elégedve.


Inkább úgy fogalmaznék, hogy gyermekkoromtól kezdve nem találtam a közös hangot a nőkkel és emiatt kerültem el őket a 30 év alatt. Magyarul annyira bamba voltam és vagyok is, hogy egy általános beszélgetést sem tudok fenntartani és kialakítani velük sem.

2021. okt. 6. 20:50
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem gyerek koromban volt egy nagyobb lány aki úgymond pedofil hajlammal el akart csábítani, és akkor nagyon kikaptam a szüleimtől, és ez olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy én is nagyon sokára tudtam ezen túl tenni, és a nőkhöz hozzá szólni is! Az első barátnőm 24. évesen volt, de ott is csak szerencsétlenkedtem. Nagy csalódás volt, és utána újra nagy szünet! Azóta több kapcsolatom is volt, szebbnél szebb csajokkal. Most sajnos újra egyedül vagyok.
2021. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!