Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitévő legyek ha elmúltam 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ha elmúltam 30 éves és még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
30 éves is elmúltam és még szűz vagyok. Soha nem volt barátnőm de még csak egy csók sem. Teljes mértékben nulla tapasztalattal rendelkezem. Még beszélgetni sem beszélgettem igazán velük.

2021. okt. 6. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Változtatni sosem késő..a külsődön. Bár én harminckettő voltam, amikor elkezdtem azon agyalni hogy mi kell ahhoz hogy felkeltsem egy lány figyelmét.Se autóm sem jó alkalom nem volt.A választ a mai napig keresem, úgy alakult, hogy volt pár szitu,amit mások tapasztaltként simán behúztak volna, nekem nem jött össze .
2021. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Inkább úgy fogalmaznék, hogy gyermekkoromtól kezdve nem találtam a közös hangot a nőkkel és emiatt kerültem el őket a 30 év alatt. Magyarul annyira bamba voltam és vagyok is, hogy egy általános beszélgetést sem tudok fenntartani és kialakítani velük sem."


En se tudok barmelyik nővel se pasival beszelgetni..sot nagyon kevéssel. (intovertkent ez tök gyakori) nyilván az aranyosabb szerényebb lányokkal próbalok beszelgetni nem a flegmákkal okoskodokkal stb es ott is van ahol nem jon a kozos tema. Elsosorban a chatelest akartam gyakorolni. Ha elhalt a beszelgetes nem szabad fennakadni. akkor akár egyből, de keresni kell a kovetkezot. Addig kell ujra meg ujra beszelgetesbe kerulni amig nem jon egy egy olyan aki nem feszelyez annyira es jon a téma. (képeiről, leírasrol ) Az mar onbizalmat adott egy talalkozashoz hogy jofejnek tart mert beszelgettunk, nem kopott le. Utana meg sokszor volt olyan h nem jott be eloben de valahogy igy sikerult egyre tovabb jutni. Amugy volt hogy olyan randit szerveztem ahol lehetett kicsit borozni azaz kicsit ellazulni es bejott. Vagy olyan randit ahol pl a kiallitasrol lehetett beszelni..

2021. okt. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Minecraftozz, mint én.
2021. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen késő. Ugyanilyen helyzetben, 33 évesen én már az öngyilkosságot fontolom.
2021. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Eljárok pecázni.

Nomost első és legfontosabb dolog ilyenkor,hogy az ember megnezi,hogy van e egyáltalán hal a vízben.Szval egy üres to mellett el lehet ücsörögni egész nap,ha kipusztult belőle az elővilág.A legjobb csalikat a legjobb felszereléssel használod,de hiába.Halat biztosan nem fogsz.


Kezd el olyan helyekre járni ahol többnyire nők vannak.

Ezt ne en találjam ki neked De pldául jógaórak.A jóga egeszséges, és férfiak is végzik.Semmi rendkivüli nem lesz,ha részt veszel rajta.

Azonban az orán több mint valszínű a csapat 3/4nő lesz.Rádbízom ,annyi eszed már csak van.

Így megteremted a lehetőséget,az esélyt.

Legalább van hal a tóban!

2021. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én már 14 évesen hajtottam a nőket, mi van veletek?

23F

Testépítő

193cm

2021. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én már arra várok, hogy rám vesse magát valaki és megerőszakoljon.

14-es vagyok.

2021. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen en is tudok egy csajt aki jogan szemezett az egyetlen pasival aztan hetekig varta hogy megszolitsa vegulis osszejottek egy dbig aztan ment vissza a csavo pecazni jogas csajokat

Viszont szerintem ez a halado szint nekem a szemezes se megy ilyenkor ledermedek, nem hogy beszelgessek csak azon jar az agyam h menekuljek.meg siman lehet baratja de attol meg szemez mert onbizalmanak jo.. Ezert nekem az jott be hogy elobb beszelgetes neten tét nelkul utana ha megkedvelt johet a szemelyesen a bénazas nem forditva :D

2021. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól van ez így! Picsogj itt tovább.
2021. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!