Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas vagy négyes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter8 kérdése:

Hármas vagy négyes szex céljából a netes ismerkedés vagy a swinger klub a célszerübb??

Figyelt kérdés
A barátnőmmel régóta együtt vagyunk sok dolgot kipróbáltunk már. Eléggé nyitottak vagyunk és mostanában többször szóba került hogy kipróbálná kettő vagy három férfival.Ezért szeretnénk tájékozódni a témában hogy lehetne alkalmas partnereket találni.Az is érdekelne minket hogy aki volt már ilyen helyzetben milyen jó és rossz tapasztalatai vannak. Én 37 éves vagyok a barátnőm 32 és nyolc éve vagyunk együtt.

2021. okt. 24. 09:31
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Neten sok a kamus gyáva ember én is próbáltam szervezni 3 sexet nem jött össze jobb a swinger klub ott nincsenek kamuk
2021. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Neten nagyon sok a kamus, de nem lehetetlen, csak sok időt vesz igénybe a szervezés.

Swinger az egyszerűbb, csak azt én kevésbé szeretem.

2021. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen swinger. 100% kamumentes, nincs "variálás" hogyaszongya' képcsere, számcsere, mikorholjó - hogy utána mégsem és ghostingoljon az illető. Azonnal face to face látjátok a potenciális partnereket, párokat, s nem kell szervezni a helyet, időt sem mert a klubban minden adott.

A netről sem lehetetlen ha... van rutinotok és szinte végtelen időtök a képkunyeráló kamusok és idióták leveleinek a szűréséhez.

4+2 klub van Bp-n, mindegyiknek más az erőssége, gyengesége másban jobb. Beszéljétek át otthon mit kerestek, mit szeretnétek megélni, mik a tabuk és hajrá :)

2021. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Beugrott egy story a közelmúltból amit egy ismerős pár mesélt. Gangbang/bukkake partit szeretett volna és a netről kerestek jelentkezőket az alap minimális elvárásokkal (normális, higiénia, értelmes, egy alap megjelenési szint). Miután átrágták magukat irgalmatlan mennyiségű (több százas nagyságrendű) levéltömegen csuklóból kivágva a láthatóan recskamatyi fotelhuszárokat és idiótákat, a "rendszeresen csináljuk a haverokkal / hatalmas tapasztalatom van stb." figurákból fennmaradt a rostán 39 jelölt. Megírták nekik a helyet, időpontot és a "tutira megyek" 39 fickóból, 1 azaz EGY ember jelent végül fizikailag meg 😅

Nem én voltam, nekem az egyik klubban mesélték el a storyt. Szóval vond le a következtetést hogy klubban vagy netről érdemesebb-e keresni.

2021. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4: igazad van. :)

Én viszont valóban ismerek srácokat, akikkel együtt szoktunk egy nő több pasi felállásban szexelni.

2021. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lazy Lover ***** válasza:
100%
4 pont én is így jártam
2021. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is tervezem hogy megdugatnàm az asszonyt valakivel, nekem is swingert ajànlottak inkàbb.


Nem tudom egyszerre szoptatni és rendesen nyalni a fenekét sajnos :D Szóval kell valaki

2021. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 a +1 főre is egy swinger a legegyszerűbb, "konyhakészen" ott találjátok azonnal a potenciális partnereket. Beszélgettek kicsit amelyik szimpatikus és ha megvan a három igen akkor már félre is tudtok vonulni: adott hozzá a klubban a hely, idő ugyebár. Ha mégsem teljesít megfelelően akkor ott helyben tudtok azonnal másik pasit választani.
2021. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8: Köszönöm, ez jól hangzik. Kéne már Neki egy kemény csődör ;) Nézegettem már van amikor kifejezetten kezdőket várnak.
2021. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem kell kivárni a kezdők éjszakáját mehettek bármikor, senki nem fog kinézni titeket csak azért mert először vagytok klubban.
2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!