Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet vonzó a nők számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó a nők számára olyasvalaki, aki alapvetően izmos, de van rajta kisebb túlsúly?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell elképzelni?
2021. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Változó, van akinek csak az izmos pasik jönnek be de van aki nem bánja a kis túlsúlyt
2021. okt. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az izmos férfi test a legtöbb nőnek vonzó. Az, ha van rajta még zsír is, inkább az alacsony önbizalmú csajok "zsánere".


De ez csak az én (férfi) véleménye. Egy biztos: A kutatások azt mutatják,h az alacsony testzsír, és lapos (akár kockás) hasfal vonzó a csajoknak, magasabb tesztoszteronszintre utal.

2021. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra vonzó egy ilyen pasi.
2021. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra csak az ilyen alkat vonzó:D tökéletes, mert nem egy vékony szálkás valami, hanem nagyobb darab, masszívabb alkat szokott ez lenni. Akár kis pocakkal. Szerintem sokkal jobban áll a férfiaknak az ilyen alkat, mint a nagyon leszálkásított vékony test kockahassal meg minden. Legalábbis szerintem.
2021. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még sok éve faggattam ki barátnőimet erről.

persze ez csak pár csaj véleménye nem egy felmérés, de ezt mondták, annak tudatában, hogy tisztában voltak vele, hogy milyen meló és edzésmennyiség elérni azt, hogy nagy izomtömeg legyen és mellé szálkásság is.

szóval nem szeretik.

mert a kaját grammra mérő palik mellett a nők úgy érzik magukat, hogy a pali őket is ilyen szemmel nézi.

és sunyulniuk kell egy kis narancsbőr miatt, vagy hogy megesznek egy fánkot, ilyenek.

míg egy rendszeresen edző, de nem fanatik pali mellet, lazán belefér, hogy hétvégén elmennek enni egy lángost, vagy egy sült kolbászt és a kis narancsbőrükkel is kajázni fogja a pali a testét.


de mivel van sok sportoló ismim, ilyen csirke rizs brokkoli full szálka és izom haverjaimnak, fitt modell barinője van, aki ugyanolyanok mint ők.

indulnak versenyeken és a köztes időben tartanak 1-2 napot amikor úgy csinálnak mint az átlag emberek és bezabálnak hamburgert, csokit, pizzát.

2021. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!