Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak érdemes műttetnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak érdemes műttetnie a saját külsejét ahhoz, hogy a nőknek elnyerje a tetszését?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 23:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én valamiért mégis rosszabb vagyok a többi férfihoz képest, ami miatt egyetlen nőnek sem tetszek.
2021. okt. 23. 14:12
 22/23 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy edzettél és izmos vagy, de van egy kis túlsúlyod. AKkor pucold le magadról a zsírt.


Az igazság az, hogy kisebb izomzattal, de szálkásan is sokkal jobban néz ki a legtöbb férfi, mint izmosan, de zsírosan.


Ha pedig még izmos is vagy és szálkás az már elég jó tud lenni. Viszont nem izmosnak kell lenni, hanem jól kell kinézni, és a kettő nem ugyanaz.


Hajra, ápoltságra, testtartásra stb is oda kell figyelni.


Ha ezek megvannak, átlagos a magasságod és az arcod akkor van már esély arra, hogy egy nő szedjen fel téged. Legalább is nekem ez a tapasztalatom. Viszont azért jobb nem erre menni, neked kéne kezdeményezni, de más nem a kezdeti lökethez, kis önbizalom növeléshez ez is jó.

2021. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező , ne butáskodj már légyszives !

10 évvel ez előtt nekem is az volt a legfőbb célom , hogy találjak egy nőt , szinte ( bármi áron ) .

Nekem is 10 nőből , elsőre 9 nemet mondott , különböző okok miatt , nem voltam számukra elég szimpatikus ahhoz , hogy komolyan vegyenek és tartós kapcsolatot létesítsenek velem .

Számtalan kudarcról írhatnék itt most, de kb: 95% - an , csak kudarcaim voltak nők terén s végül még a társkereső oldalakon is szerencsét próbáltam , ahol több mint 500 tartalmas levelet írtam és 3 éven át folyamatosan kerestem a nagy őt , de más területeken is próbálkoztam , mint pl: utazás közben , bulik alkalmával , spontán az utcán és számos más helyen.

Tehát én nem csak a számítógép előtt kerestem , hanem ki is mozdultam otthonról , igyekeztem társasági életet élni , emberek között mozogni .

És képzeld , egyetlen nő sem mozdult rám , egy sem szólított meg ,, nekem kellett kezdeményeznem minden alkalommal , bár igaz , én nem is vártam el konkrétan egyetlen nőtől sem a kezdeményezést .

Amelyik nő tetszett , vagy szimpatikusnak tűnt , simán meg szólítottam , lesz ami lesz alapon .

Olyan ez mint a szerencse játék , ha meg sem próbálod , biztosan nem fogsz nyerni !

Bennem végig élt a remény és tettem érte , hogy történjen valami , mert hidd el , a sikerért meg kell dolgozni keményen , ha csak nem vagy rendkívül szerencsés .

Ne foglalkozzál annyit a külsőddel , legyél bátrabb s önbizalmasabb és menj , nézzél , keressél és kezdeményezzél .

Képzeld én láttam már kb : 180 kg - s férfit egy gyönyörű , top modell alkatú s arcú és mosolyú vidám nővel , kézen fogva sétálni és csókolózni .

Ezért te se érezd magadat alacsonyabb rendűnek másoknál , bár én joggal érezhettem magamat alacsonyabb rendűnek , sok nőnél , mert hivatalosan nekem csak 8 általános iskolai végzettségem van , mivel a tanfolyamokat nem veszem és nem is veszik figyelembe .

Na tehát , tessék szépen talpra állni és kimozdulni otthonról kicsit és bátran udvarolgatni , kezdeményezni és a célodért cserébe , küzdj , harcolj ha kel , lendületlenül s meglátod , sikerülni fog !

2021. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!