Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfinak érdemes műttetnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak érdemes műttetnie a saját külsejét ahhoz, hogy a nőknek elnyerje a tetszését?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról. Hány éves vagy? Milyen a testalkatod? Hány centi, hány kiló? Szemed, hajad színe? Van valamilyen feltűnő testi hibád? Nagy fül, orr, stb? Hasonlítasz valamilyik híres emberre?
2021. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Öreg vagyok, és a nőknek biztosan semmi nem tetszik rajtam, hiába szedtem fel magamra izmot edzéssel.
2021. okt. 23. 00:23
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Na, ez jó. Izmos vagy, sokan szeretik. Mennyi az öreg? 40 felett?
2021. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem ér semmit az izmosságom, hogy egyetlen nő sem akar felszedni. Talán abba kellene hagynom az edzést.

40 alatt vagyok még jóval.

2021. okt. 23. 00:28
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj. Fiatal, izmos... Remélem, nem George Clooney fiatalkori hasonmása vagy.
2021. okt. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

De van egy kicsi túlsúlyom is, nem rajzolódnak ki a kockák a hasamon, mint egy világsztárnak.

Minden nő számára visszataszító vagyok, különben már rég letepertek volna.

2021. okt. 23. 01:24
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Neked azért nincs csajod mert iszonyatosan depressziós, önbizalomhiányos és negatív vagy. Valószínűleg vagy ápolatlan vagy meghízott vagy nem tudod mi áll jól neked. Én meg tudnám, hogy egy pasi megműtette az arcát és így akar kapcsolatban lenni velem dobnám mint macskát szarni. A gyerekemre meg a végén rá se ismernék.



Ha már mind1 neked milyen áron, de legyen nőd akkor menj el egy pszichológushoz, mert ezzel az élet felfogással pokoli életed lesz. Értsd már meg h nem a külső dob sokat hanem a személyiség ami jelen esetben nálad nagyon kiábrándító. 24/N

2021. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Japánban a nők kezdeményeznek, mert ennyire alárendeltek, el van várva tőlük hogy ők fussanak a férfiak után, és sajnos ennek eleget is tesznek, szegény kis szolgalelkek.
2021. okt. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A nők nem fognak nálad kezdeményezni. Leteperni sem fognak.

Biztos vannak olyanok, akik amúgy megtennék, de hidd el: lelombozó és ijesztő lenne ha egyszer tényleg megtörténik. Másrészt aki ilyent tesz, az annyira elkeseredett vagy gátlástalan lehet (mondjuk mert ocsmány és kövér), hogy fel sem állna a pisilőd.

2021. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha lenne is valamilyen műtét, neked az eszedet kellene valahogy megműteni,

mert azzal van a legnagyobb hiba.

Majd nézz már körül magad körül és meglátod hogy milyen férfiaknak és nőknek is van párjuk.

Van annyi ronda , csúnya ember a világon és mindenki talál magának társat.

AZ úgy persze nehéz vagy lehetetlen ha csak arra vársz hogy téged szedjenek fel.

Valamit tenned kell érte, mert ha csak siránkozol biztos nem jön senki .

2021. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!