Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes prosztata masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes prosztata masszázsra hölgyet keresni?

Figyelt kérdés
Szeretném átélni a prosztata orgazmust sajnos ezt magamnak nem tudom kiváltani,sok helyen olvastam hogy külső személy könnyebben a csúcsra tud juttatni így. Kérdés erre hol érdemes keresni? Rosszlányok kilőve,sok esetben ezt nem is vállalják sajnos.

2021. okt. 12. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Itt vagyok. 69F
2021. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem prostit keresel, akkor nem fogsz tudni így ismerkedni, hogy benyögöd h neked ez kéne... Max ismerkedéskor felhozod, hogy mennyire nyitott, mi az ami szerinte a legfurvább amit bevállalna stb aztán kiderül benne lenne vagy sem. De ahhoz h ilyenekről tudjatok beszélni, idő kell, nem fog denki neked a 3. mondat után ezekről dumálni.
2021. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben meg igen. Menj le a lap aljára,ott van,hogy keresés. Ott megkeresed,hogy Olyat,aki szereti.Ott a bal oldalon,ha jól számolom,a 21.sor.A közös maszturbáció és a harisnyában fogad közötti sor. 499 találat.Ezen belül,van ahol alap van,hogy,ha megkérsz. Amennyiben ez sem elég,akkor az egyes.
2021. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írja. A szex nem úgy működik "de kipróbálnám azt hogy", vagy "jaj de jó lenne ha most valaki lesz.pna". Hanem úgy hogy udvarolsz, próbálkozol, csajozol és akit úgymond "meghódítottál" eljutsz vele az ágyig azt megkérdezed mi a véleménye az adott dologról. Ha neked csettintésre, ezen fázisok átugrása nélkül kell valami akkor meg fizetni fogsz érte - ott a rosszlányok.
2021. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
#2 és 4, ez egy burkolt partnerkereső kérdés, a megfelelő válaszokat priviben kapja a kérdező :)
2021. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
#5 igen látszik rajta hogy egy tipikus privivadász ismerkedős álkérdés, van belőle naponta néhány tucatnyi (a kérdések 80%-a). Biz' igazad van, kapni fog megfelelő válaszokat, bár nem hinném hogy olyan neműek válaszát várja mint akik írnak neki 😃
2021. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van akinek jól esik mindkét nemtől az érintés :)
2021. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párkeresőn sikerült. Persze nem az volt a fő szempont és nem volt róla szó ismerkedés során de mikor randiztunk a barátnőm szóba hozta ezt is. Szóval inkább én lepődtem meg hogy húha micsoda belevaló szuper egy csajszit találtam. Egyébként ő is szeret mindent, talán nincs is amit ne.
2021. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#5-#6 hát majd legközelebb, nem nem erre irányult a kérdés. Sajnos jók ezek majd én megmondom okoskodás. Aztán közben kérdés nélkül nem tud senki semmit sem. Vannak bajok a fejben. Szerintem egy orvos nem ártana.....
2021. dec. 26. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon szívesen kipróbálnám.
2023. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!