Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynád a barátnődet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, csakmert már kitágítottad?

Figyelt kérdés

Tizenéves kora óta vagyunk együtt és már négy éve heti 4-5x szexelünk is, én nemrég múltam tizennyolc, és mostanában már szex közben egyre töbször érzem azt, hogy elnyelne hátulról mint egy harang, viszont a napokban volt rá célzás, vagyis kérdés hogy nőhet e még idősebb koromra a farkam?!

Nem tudom mi lesz ebből, mit gondoljak?

Egyébként nem kicsi, normál méretű. Eddig jó volt?

Vagy nincs értelme megsértődni, csak elfogadni, hogy az idők változnak?



2021. okt. 21. 12:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
#31 szakadok. 😂😂😂
2021. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Hehe, ez jó!

Tényleg. Szegény kutya.

2021. okt. 21. 18:30
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ipari puncija van a csajnak? :)
2021. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez teljesen normális kérdés de a válaszok nagy része tükrözi az itteni színvonalat.

Azzal egyet értek hogy ha szereted akkor maradj vele, szexeljetek aztán majd meglatod.

Ez tuti genetika, a sportoló csajoknak saját magukhoz képest szoros szokott lenni a puncijuk, egy elpuhult csaj pár év sport után elég feszes tud lenni, ezt tapasztaltam. Szóval szerintem a barátnődnek egyszerűen nagyobbra van igénye. Amúgy is durva hogy négy ujjat be tudsz neki tenni, nekem 3ra azt szokták mondani hogy ne mert fáj, plusz én alapból csak kettőt teszek be szívem szerint mert az még vékonyabb mint a farkam. Ujjazással még így is nagyon ki lehet tágítani ha bent körkörösen mozgatod az ujjaidat. Nekem is volt már hogy ujjazás után dugaskor mondta a csaj hogy jobb lenne ha kitölteném jobban így inkább ujjazással és nyalassal fejeztem be.

18 évesen még fiatalok vagytok, nem akarlak elszomorítani de igyis úgyis szakítani fogtok egyszer, ugye elég ha az egyikotok túl kíváncsi lesz egyszer...

2021. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Oldfire ***** válasza:
Gyagya kérdés!
2021. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
24%
sztem a csaj hibája nem a tied
2021. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész, a szokásos kínlódás a semmin. Ha 10 centi a farkad, akkor is meg tudod azt csinálni, hogy kissé így a hasa felé feszítve kvázi keresztbe teszed be, nem belecsúszol a méhéig. Akkor tuti nem fog panaszkodni, hogy nem érez. Egy kis ész kell a dolgokhoz nem csak a szokásos frázisokat puffogtatni, hogy kitágult a barátnőm meg ilyen elmebetegségek. Ugyanígy egy kapcsolatban neki se a farkad méretére kéne beszólogatnia, hanem arra rávezetnie, ami jó neki.
2021. nov. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Gyrek vagy még ennyi...
2021. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
akkor őköllel toldneki. amugy igen nő a farok 20-21 éves korig. De ne reménykedj,max pár miliméter.
2021. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!