Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki megbánta, hogy kitágít...

Van aki megbánta, hogy kitágította a fülét?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki bánta meg a fültágítót és miért? Annak a véleménye is érdekelne, aki nem bánta meg és mai napig szereti. Már régóta tetszik a fültágító és most el is határoztam magam, hogy megcsinálom. Mindenki próbál lebeszélni róla, azt mondják meg fogom bánni stb, ami kicsit elbizonytalanít. Nem szeretnék túlzásba esni, a nagyon kitágított fül nekem sem tetszik.

2020. dec. 14. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem idővel mindenki.. Mert ami most tetszik, az később nem és a randa nagy lyuk ottmarad.
2020. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
56%
Nekem az egyik barátomnak volt és azóta bánja, hogy megcsinálta, nem akarlak letorkolni, de azért szerintem nem nagyon menő. Fontold meg, hogy mit akarsz, mert egész életedben ott lesz valamilyen formában.
2020. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Viszont elmehetsz vele delfin idomárnak, lesz min átugorjanak.
2020. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Eszembe se jutna, mert imádom. Még az is lehet, hogy örökre megtartom.
2020. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Én nem bántam meg, imádom
2020. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Majd 70 évesen mikor megkérdezi az unokátok, hogy papa, miért ilyen a fülcimpád? Majd akkor lehet megbánjátok.
2020. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem kötekedésből kérdezem, csak kíváncsi vagyok...tetoválást, más testékszereket teljesen megértem/felfogom, hogy miért csináltatnak.

A fültágítóban mi a jó? Mármint jól néz ki, jól érzitek magatokat tőle?

Másik hülye kérdés (légyszi ne vegyétek sértésnek) nem féltek, hogy beakad valahová a logó fülcimpa amikor nincsen benne tágító? Itt természetesen a nagyobbakra gondolok. Nem ítélkezem, tényleg érdekel, van ismerősöm is, de tőle nem akartam megkérdezni, nehogy kötekedésnek vegye. Köszi a választ.

2020. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
#6 Remélem te 70 éves korodra a mostaninál valamivel bölcsebb leszel. Nem gondolod, hogy a bőr rugalmas és össze tud húzódni? A fülcimpa nem egyenlő a szoba falával, hogy fúrsz bele egy lyukat és bumm az úgy marad. Nagyon érződik, ha valaki csak a távolból beszél.
2020. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted össze fog húzódni öreg korodra? A farkad lehet, de a füledben a lyuk kizárt.
2020. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Kiszeded, akkor gondolom ott lesz a lyuk. Nyilván összébb húzódik, de ugyanúgy idióták fog kínozni. De legalább lehetsz delfin idomár
2020. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!