Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki megbánta, hogy kitágít...

Van aki megbánta, hogy kitágította a fülét?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki bánta meg a fültágítót és miért? Annak a véleménye is érdekelne, aki nem bánta meg és mai napig szereti. Már régóta tetszik a fültágító és most el is határoztam magam, hogy megcsinálom. Mindenki próbál lebeszélni róla, azt mondják meg fogom bánni stb, ami kicsit elbizonytalanít. Nem szeretnék túlzásba esni, a nagyon kitágított fül nekem sem tetszik.

2020. dec. 14. 10:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bizonyos méret (10 mm kb) ami felett már nem (valószínű) hogy összehúzódik teljesen

És hogy mit fogok mondani 70 évesen? Hogy kipróbáltam mindent amit szerettem volna, imádtam x évig és nem bántam meg

2020. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Az a 10 mm untig elég kéne hogy legyen mindenkinek, de szerintem az is.😊
2020. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Akinek van és ráun, annak nagyjából egy 20 perces beavatkozáson kell túllennie és újra natúr cimpái lesznek (plusz az a pár hét gyógyulási idő). Valóban, 10-14 mm felett már csak összébb húzódik, de sosem lesz újra pici lyuk, vagy nem fog beforrni magától. Az, hogy más mit csinál a testével meg legyen az ő dolga. Ha megbánja, ő fizeti meg, ha nem bánja meg, akkor nem bánja meg. Sosem értettem, hogy egyeseket miért zavar mások külseje. Lehet, csak szimplán gyökerek.

Aki meg összevarratja a fülét, az legalább elmondhatja, hogy neki volt, kipróbálta vele az életet és kész. Nem egy extrém beavatkozás, amit nagyon nehéz visszacsinálni. Szóval kinek a pap, kinek a papné. Ha pedig szeretnél, akkor csak lassan haladj a méretekkel.

2020. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán össze lehet varrni. Több haveromnak is össze van. (Az emos korszakban voltam tinédzser.) Szóval nem egy életre szóló döntés ha nem akarod.
2020. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
Idiótán néz ki.
2020. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 23-24 évesen tágítottam ki, amikor divatba jött, most vagyok 37 és még mindig megvan. Ugyan csak két centis a lyuk, de én szeretem, tokjó ékszereket lehet tenni bele, a sima fityegős fülbevalókat sosem szerettem.
2020. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Nekem 2 éve van, soha nem éreztem azt, hogy megbántam volna! :) Egyébként 18mm-es van nekem. Mostani fejemmel úgy érzem hogy örökre megtartanám, de ha munkavállalásnál kifogásolnák, akkor kivenném... Ha meg esetleg már megunámm, akkor összevarratom, igaz húzós ára van, de mint ahogy valamelyik előttem hozzászóló is írta, legalább kipróbáltam amit akartam :)
2020. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hét éve van, azt bevallom hogy nagyon fiatalon (14) vágtam bele és már nem csinálnám újra.

De megbánás valahogy sose volt bennem. Pár éve már nem hordom így csak lengedezik a fülcimpám (30-as volt, kb egy centire ment össze), valaki állandóan kotyog hogy össze kéne varratni de valahogy nem érdekel.

Azóta megismertem a buddhizmust és bár buddhista nem lettem, Buddha nagy lógó füleire emlékeztet így az évek alatt szimpla divatból valami mássá vált számomra :)

2021. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azóta már nekem is van, igaz csak 8mm-es :D mindkettőt szerettem volna kitágítani, de a jobb fülem minden nekifutásnál begyulladt, így azt nem erőltettem inkább. Egyáltalán nem bántam meg, imádom és az is lehet, hogy majd a jövőben kicsit tovább fogom tágítani.
2021. jún. 30. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!