Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynád a barátnődet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, csakmert már kitágítottad?

Figyelt kérdés

Tizenéves kora óta vagyunk együtt és már négy éve heti 4-5x szexelünk is, én nemrég múltam tizennyolc, és mostanában már szex közben egyre töbször érzem azt, hogy elnyelne hátulról mint egy harang, viszont a napokban volt rá célzás, vagyis kérdés hogy nőhet e még idősebb koromra a farkam?!

Nem tudom mi lesz ebből, mit gondoljak?

Egyébként nem kicsi, normál méretű. Eddig jó volt?

Vagy nincs értelme megsértődni, csak elfogadni, hogy az idők változnak?



2021. okt. 21. 12:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Bedugom egyidőben veled én is a farkam így ismét szűk lesz! Írj privit
2021. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
57%
Hülye gyerek add ide majd én adok neki na akkor tényleg mélyedés lesz
2021. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
22%
Irj privit meg dugom
2021. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Mi van hokicsapat, vége az iskolának?

Nőt se láttatok még közelről, csak ha ki van nagyítva...

2021. okt. 21. 16:35
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem az erdekel hol kezilabdazik.. marmint nb1es klub? Ismert. Mittomen Farkas Johanna? Vamos Mira?


Vicces felreteve.


Ha szereted, szerelmes vagy maradj vele. Dugd amig tudod. Ha nem szereted akkor szakits. Mindkettotoknek jobb lesz. De ne azzal az indokkal hogy tag a puncid.. eleg ertelmesnek tunsz, ki tudsz talalni valami korrekt indokot. Pl elmult a szerelem..


Esetleg probaljatok mas pozokat, ahol a laba nem terpeszben van hanem pont hogy zarva.. pl kutya csak zart labbal. Vagy a labai osszezarva, hanyatt fekve a valladon es ugy tolod. Igy biztos szukebbnek hat az a punci..

2021. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Én vele maradnék, és feleségül is venném majd, csak mi van ha ő dob mert már nem elégedett a mérettel. dkka ba van.
2021. okt. 21. 17:15
 27/39 anonim ***** válasza:

Hu, akkor nehez ez. Sokkal egyszerűbb lenne ha nem szeretned..



Akkor marad az hogy mas pozban probalkoztok. Annyi van, biztos van olyan ami en bem erzed a "harangozast"..


Sok sikert.

2021. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
2%

"igazi férfi nem üt meg nőt"


Ezt egyértelműen a manipulatív fajta csajok találták ki.

2021. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Nekem apám tanította.
2021. okt. 21. 17:26
 30/39 kovpet ***** válasza:

"Kutyába 4 bemegy hüvelykujjig."


Az a kérdés, hogy a barátnődbe mennyi megy be, nem egy kutyába, te perverz állat :)

2021. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!