Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynád a barátnődet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, csakmert már kitágítottad?

Figyelt kérdés

Tizenéves kora óta vagyunk együtt és már négy éve heti 4-5x szexelünk is, én nemrég múltam tizennyolc, és mostanában már szex közben egyre töbször érzem azt, hogy elnyelne hátulról mint egy harang, viszont a napokban volt rá célzás, vagyis kérdés hogy nőhet e még idősebb koromra a farkam?!

Nem tudom mi lesz ebből, mit gondoljak?

Egyébként nem kicsi, normál méretű. Eddig jó volt?

Vagy nincs értelme megsértődni, csak elfogadni, hogy az idők változnak?



2021. okt. 21. 12:00
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Itt nem csak ez van benne, hogy el tud lazulni, hanem úgy tűnik számomra, hogy már lassan kevés vagyok neki..

Különben minek kérdezne már ilyet, hogy fog még nőni a farkam ?

2021. okt. 21. 12:54
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagy punához timsó, kis faxhoz nagyító!

Ha megujjazod és elnyalod közben, nagyobb élvezetet kaphat a csiklóján keresztül, mint eddig bármikor a bedugástól. És akkor a kölcsönös orális szexről még nem is beszéltünk.

Nem értem hogyha valakinek valamilyen gondja van a szexszel, miért itt szeretne agyament hülye kis tiniktől tanácsot kérni, ahelyett hogy elolvasna pár szexuális felvilágosító könyvet!?

2021. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Van tapasztalat, mondom, hogy már évek óta dugunk, azt szereti ha döngetik keményen, hogy csattogjon!

Aztán hogy érezze ahogy kilő bele...

Nem mindíg gumizunk. Szájba nem hagyja, elvből.

Azt mondja azt a krvák csinálják!

2021. okt. 21. 13:06
 14/39 anonim ***** válasza:
Hány ujjad tudod bedugni neki?
2021. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Kutyába 4 bemegy hüvelykujjig.
2021. okt. 21. 14:27
 16/39 anonim ***** válasza:
57%

Akkor az már barlang öcsém!

Nincs mit tenni, megszokod, vagy tovább lépsz...

2021. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nem irigyellek...

Oda egy minimum 6- os átmérőjű ágyú kell.😯

2021. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Küzdősportolok (box), igazi férfi nem üt meg nőt, ahogyan az édesanyját sem!
2021. okt. 21. 15:30
 19/39 anonim ***** válasza:
Valószínüleg alapból tág, csak a sok szex után méghamarabb feltud izgulni aktus közben, ezért tartasz már ott, hogy 4 ujjad is bemegy. Megértem a problémát, mert ha nincs legalább 18/5 farkad, akkor már kevés lesz, és lehet ő sem érez már annyit belőled. Alternatív megoldásokat kell keresni, vagy enged anált is, vagy bevállal több orált, esetleg segédeszközöket is be lehet vetni. Ha meg úgy érzed, nem működik, ez van, tovább lehet lépni, 18 évesen úgysem fog melletted maradni örökké.
2021. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
65%

Én kitágítanám a helyedben úgy, h az öklöm is bemenjen, és rendszeresen megöklözném az ipari punciját.

Azt érezné. A kukacom meg azért belelógatnám néha, aztán átváltanék popsiba, majd mikor elélveznék, belefolyatnám a spermámat a nagy odú puncijába. :)

2021. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!